Marki

Biustonosze dla Amazonek

Biustonosze dla Amazonek to specjalistyczna bielizna dla kobiet po mastektomii, operacji oszczędzającej pierś lub rekonstrukcji. Lekarze chirurdzy zalecają nosić je pacjentkom od 3 miesiąca po operacji. Staniki dla Amazonek wyposażone są w kieszonki z mikrofibry, które utrzymują protezy lub nakładki uzupełniające. Dzięki specjalistycznej konstrukcji zapewniają o wiele większy komfort noszenia niż tradycyjna bielizna.

Aktywne filtry

Jakie powinny być biustonosze dla Amazonek

Bielizna dla Amazonek powinna być miękka i delikatna dla skóry, a przy tym wzbogacona w specjalne kieszonki na protezę lub wkładki symetryzujące. Biustonosze pooperacyjne w Pinkbra wykonane są ze specjalnych materiałów: lekkich i przepuszczających powietrze, które zwiększają komfort nawet podczas całodziennego noszenia stanika. Taka bielizna zapewnia optymalny poziom kompresji, który pomaga utrzymać pozytywny efekt zabiegu. Dobrze, by biustonosz po rekonstrukcji miał szerokie ramiączka z możliwością regulacji, które równomiernie rozłożą ciężar i zapewniają idealnie dopasowanie. 

Wysokiej jakości tanie biustonosze dla Amazonek

W Pinkbra gwarantujemy bogaty wybór biustonoszy dla Amazonek, pochodzących od renomowanych i cenionych marek jak Amonea. To wysokiej jakości staniki, starannie wykonane, które przetrwają wiele prań. Wyróżniają się nowoczesnymi trendami kolorystycznymi i wzorniczymi, dzięki czemu każda pacjentka znajdzie idealny stanik dla siebie - pod względem funkcjonalnym i estetycznym. Nasz sklep z bielizną pooperacyjną oferuje biustonosze dla Amazonek: 

  • usztywniane, jak i nieusztywnione, 
  • z fiszbinami, jak i bez fiszbin, 
  • gładkie, jak i ozdobne (np. z koronkami, kokardkami, ażurami),
  • zapinane z przodu lub z tyłu,
  • z szerokimi bokami pomagającymi zakryć blizny pooperacyjne (lub bez nich),
  • sportowe (do ćwiczeń i wszelkiego rodzaju aktywności), jak i eleganckie i na co dzień,
  • biustonosze dla Amazonek na duży biust, jak i na mały biust. 

W ofercie Pinkbra znajdują się również specjalistyczne biustonosze po operacji biustu, przydatne od pierwszego dnia operacji piersi. Pomagamy w profesjonalnym doborze bielizny. Zamówisz ją w korzystnej cenie bez wychodzenia z domu.