Marki

Akcesoria do biustonoszy pooperacyjnych

W Pinkbra.pl znajdziesz akcesoria do bielizny pooperacyjnej, między innymi: silikonowe podkładki pod ramiączka, torebki na butelki drenujące czy koronkowe dekolty, które ukrywają blizny po operacji lub radioterapii, a przy tym pomagają poczuć się pięknie i kobieco. Zapewniamy profesjonalne wsparcie zarówno w doborze bielizny pooperacyjnej, jak i specjalistycznych akcesoriów przydatnych w okresie rekonwalescencji oraz w kolejnych tygodniach od operacji piersi.

Aktywne filtry

Akcesoria do biustonoszy pooperacyjnych

Nasz sklep z bielizną pooperacyjną oferuje takie akcesoria do biustonoszy, jak:

  • silikonowe podkładki pod ramiączka biustonosza – zapobiegają przesuwaniu się ramiączek stanika, nie uciskają i zapewniają wygodę podczas noszenia,
  • torebki/worki na butelki drenujące – zwiększają komfort pacjentki po zabiegu,
  • koronkowe dekolty – są dodatkiem do bielizny, który pomaga zakryć blizny i oparzenia skóry, a przy tym zwiększają estetykę biustonosza,
  • pasy pooperacyjne kompresujące– m.in. zapobiegają przesuwaniu się implantów po zabiegu powiększenia piersi
  • i inne.

Przydatne akcesoria będą wsparciem dla pacjentek po operacjach onkologicznych piersi, jak i po zabiegach plastycznych – powiększających lub zmniejszających piersi. Dzięki nim kobieta może poczuć się bardziej komfortowo zarówno w szpitalu, jak i w domu w kolejnych dniach i tygodniach po operacji piersi. 

Pomagamy w doborze bielizny pooperacyjnej

W sklepie internetowym Pinkbra.pl zapewniamy profesjonalną pomoc w doborze biustonoszy po operacji biustu oraz przydatnych akcesoriów. Dopasujemy rozmiar i model stanika do konkretnych potrzeb pacjentki. To ważne, ponieważ idealnie dopasowany stanik pomaga w szybszym powrocie do zdrowia, podtrzymuje pozytywny efekt pooperacyjny i zwiększa komfort na co dzień. Zapewniamy pełną dyskrecję, produkty wysokiej jakości, pochodzące od sprawdzonych marek oraz darmową dostawę przy zamówieniach powyżej 100 zł. Zapraszamy!