Marki

Staniki sportowe pooperacyjne

Biustonosz sportowy po mastektomii to doskonały wybór dla kobiet, które chcą powrócić do aktywności fizycznej po operacji usunięcia piersi. W Pinkbra.pl oferujemy specjalnie zaprojektowane staniki sportowe pooperacyjne. Tego typu biustonosze mają wbudowane kieszonki na protezy oraz zwiększają komfort i bezpieczeństwo podczas uprawiania sportu.

Aktywne filtry

Jaki biustonosz sportowy po mastektomii wybrać?

Aktywność sportowa po mastektomii przyda się w powrocie do kondycji oraz odzyskaniu energii i pewności siebie pacjentki. Staniki sportowe pooperacyjne dla Amazonek stabilnie podtrzymują biust i zwiększą komfort podczas uprawiania sportu. Przed powrotem do ćwiczeń należy jednak skonsultować się z chirurgiem, który przekaże specjalne zalecenia dotyczące aktywności fizycznej kobiet po operacji piersi.

Ważne, aby biustonosz sportowy dla Amazonek pozbawiony był fiszbin i wystających haftek. Może być wzbogacony w kieszonkę do protezy lub specjalną nakładkę. Szczególnie we wczesnym okresie po operacji pomocne będzie zapięcie z przodu, które ułatwi zakładanie i zdejmowania biustonosza.

W Pinkbra.pl pomożemy dobrać biustonosz sportowy dla Amazonek

Biustonosz sportowy dla Amazonek tak jak biustonosze po operacji biustu, powinien być idealne dopasowany, by zapewnić maksymalny komfort oraz pozytywny efekt po zabiegu. Nasz sklep z bielizną pooperacyjną to miejsce, w którym możesz skontaktować się ze specjalistami – w przyjaznej atmosferze pomożemy Ci dobrać optymalny rozmiar i rodzaj stanika. Zapraszamy do konsultacji telefonicznych lub poprzez czat. Bez wychodzenia z domu znajdziesz optymalny stanik sportowy. 

Oferujemy również biustonosze do spania pooperacyjne oraz inne specjalistyczne staniki dla kobiet po operacjach biustu i radioterapii. Dla zamówień powyżej 100 zł zapewniamy darmową dostawę pod wskazany przez Ciebie adres!