Biustonosze do radioterapii

Biustonosz po radioterapii to stanik, który zwiększa komfort i bezpieczeństwo pacjentki w trakcie leczenia promieniowaniem jonizującym. W Pinkbra.pl oferujemy specjalistyczne biustonosze zaprojektowane z myślą o noszeniu po operacjach piersi i podczas zabiegów radioterapii, w tym brachyterapii.

Aktywne filtry

Biustonosz Amoena Emilia dla Amazonek

Najnowszy model biustonosza pooperacyjnego. Przeznaczony jest do noszenia w okresie, gdy kobieta nie potrzebuje już mocnej odzieży uciskowej, ale nie jest jeszcze gotowa na zwykłą bieliznę. NOWOCZESNE MISECZKI - dopasowują się do każdej wielkości biustu.   Idealny po rekonstrukcji, powiększaniu...

Cena 215,00 zł
Kolor
Rozmiar

Biustonosz Amoena Theraport - idealny do radioterapii

Biustonosz do stosowania w trakcie radioterapii. Zalecany po operacjach oszczędzających piersi oraz po mastektomiach z uzupełniającą radioterapią (do stosowania z wkładką Amoena Priform).

Cena 210,00 zł
Kolor
Rozmiar

Biustonosz po radioterapii – jaki wybrać?

Skóra pacjentek, które są w trakcie lub po radioterapii, może być bardzo podrażniona i wyjątkowo wrażliwa na wszelkie bodźce. Dlatego ważne, by biustonosz po radioterapii był miękki, bawełniany i delikatny dla skóry. Szczególnie sprawdzi się bezszwowy i przyjemny w dotyku materiał. Często biustonosze do radioterapii nazywa się „drugą skórą” – tego typu staniki nie mogą powodować ucisku, a jednocześnie powinny solidnie podtrzymywać biust. Są one specjalnie zaprojektowane i przeznaczone do noszenia po operacji piersi i w trakcie radioterapii (napromieniowania fragmentu piersi).

Niektóre modele staników wzbogacone są w protezy na kieszonki, inne mają zabudowaną przestrzenią pod pachą, co pomaga zapobiegać obrzękom limfatycznym. Biustonosze do radioterapii mają zapięcie z przodu, które znacznie ułatwia zakładanie i zdejmowania biustonosza. Natomiast modele zapinane na rzepy pozwalają na szybki dostęp do operowanego miejsca, bez potrzeby całkowitego rozbierania się. Biustonosze z szeroką taśmą pod biustem w razie potrzeby podtrzymują również worek drenażowy.

Kup biustonosze do radioterapii w sklepie Pinkbra.pl

Nasz sklep z bielizną pooperacyjną oferuje solidnej jakości biustonosze po radioterapii, wykonane z miękkich i delikatnych dla skóry materiałów, które zapewniają doskonały komfort podczas noszenia. U nas kupisz biustonosz po radioterapii bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz wsparcia w wybraniu optymalnego rozmiaru, skontaktuj się z naszymi specjalistami telefonicznie lub na czacie.

W naszym asortymencie znajdują się również biustonosze po operacji biustu, znajdziesz też biustonosz sportowy dla Amazonek, zwiększający komfort podczas uprawiania sportu. Oferujemy także darmową dostawę pod wskazany adres przy zamówieniach powyżej 100 zł.