Biustonosze do spania

Biustonosze do spania i kompresyjne pooperacyjne są niezbędnym elementem dla pacjentek po operacjach plastycznych i zabiegach onkologicznych piersi oraz po rekonstrukcji piersi. Przez pierwsze 24 godziny po zabiegu pacjentki noszą biustonosz kompresyjny, przyspieszający gojenie się ran. Potem mogą wybierać wśród różnorodnej bielizny nocnej. Sen i regeneracja organizmu są niezwykle ważne w okresie rekonwalescencji i późniejszym okresie po operacji piersi. Nasz sklep z bielizną pooperacyjną oferuje specjalistyczne staniki do spania, które zwiększą bezpieczeństwo i spokojny sen. Zapraszamy do zapoznania się z nimi!

Aktywne filtry

Staniki do spania dla Amazonek i kobiet po operacjach piersi

Staniki do spania dla Amazonek nie powodują podrażnień tkanki bliznowatej, przez co nie zakłócają procesu rekonwalescencji. Taki biustonosz do spania ma miękki bezszwowy materiał, elastycznie dopasowuje się do ciała i jest przyjazny nawet dla bardzo wrażliwej skóry. Zapewnia doskonały komfort przez całą noc i podczas dziennego wypoczynku. Specjalne biustonosze do spania dla Amazonek wzbogacone są w kieszonki na protezy (również protezy wypoczynkowe) lub nakładki.

Skóra po operacji piersi jest podatna na podrażnienia i wrażliwa na dotyk, dlatego tak ważny jest dobór odpowiedniego materiału, z którego wykonany jest biustonosz pooperacyjny. Ważne jest, aby nie powodował ucisku, a jednocześnie utrzymywał biust we właściwej pozycji, elastycznie dopasowując się do Ciała. Warunki te spełnia np. bawełniany biustonosz do spania

W naszym sklepie oferujemy wysokiej jakości biustonosze do spania znanych marek np. Amoena. Produkty te wykonane są przewiewnych, bezszwowych i miękkich materiałów, wzmocnionych w kluczowych obszarach. 

Wybierz stanik do spania w Pinkbra.pl

Zapraszamy do sklepu internetowego Pinkbra.pl. Oferujemy miękkie biustonosze do spania, a także inne specjalistyczne biustonosze po operacji biustu, które nie tylko podtrzymują pozytywny efekt pooperacyjny, ale także wyróżniają się nowoczesną estetyką, dzięki której pacjentka po operacji piersi może poczuć się pięknie i kobieco.

Oferujemy specjalistyczne biustonosze na noc, które ułatwiają prawidłowe gojenie się tkanki po operacji, mają właściwy stopień kompresji i zapewniają komfort podczas wypoczynku. Wygodne zapięcie z przodu, szerokie ramiączka, brak mogących podrażniać rany fiszbin i odpowiednio zabudowany przód, ochraniający klatkę piersiową to cechy, które odróżniają je od zwykłych staników. 

Oferujemy także akcesoria do biustonoszy pooperacyjnych i profesjonalną pomoc w doborze specjalistycznej bielizny. Zachęcamy do kontaktu poprzez czat lub telefon – czekamy na Ciebie w Pinkbra.pl.