Marki

Biustonosze do spania pooperacyjne | dla Amazonek

Sen i regeneracja organizmu są niezwykle ważne w okresie rekonwalescencji i późniejszym okresie po operacji piersi. Biustonosze do spania pooperacyjne są niezbędnym elementem dla pacjentek po operacjach plastycznych i zabiegach onkologicznych piersi oraz po rekonstrukcji piersi. Nasz sklep z bielizną pooperacyjną oferuje specjalistyczne staniki do spania, które zwiększą bezpieczeństwo i spokojny sen oraz przyspieszają gojenie się ran pooperacyjnych.

Aktywne filtry

Staniki do spania dla Amazonek i kobiet po operacjach piersi

Staniki do spania pooperacyjne zalecane są w ramach opieki uzupełniającej po zabiegach plastycznych piersi (zwiększeniu lub zmniejszeniu biustu), a także dla Amazonek po operacji usunięcia piersi. Specjalistyczne staniki do spania nie mają fiszbin, a mimo to wspierają i stabilizują biust (dzięki specjalnej konstrukcji). Efekt wspomagają szerokie ramiączka oraz solidny pas pod biustem.

Stanik do spania ma miękki bezszwowy materiał, elastycznie dopasowuje się do ciała i jest przyjazny nawet dla bardzo wrażliwej skóry. Zapewnia doskonały komfort przez całą noc i podczas dziennego wypoczynku. Biustonosze do spania dla Amazonek wzbogacone są w kieszonki na protezy (również protezy wypoczynkowe) lub nakładki.

Wybierz stanik do spania w Pinkbra.pl

Zapraszamy do sklepu internetowego Pinkbra.pl. Oferujemy biustonosze do spania pooperacyjne, a także inne specjalistyczne biustonosze po operacji biustu, które nie tylko podtrzymują pozytywny efekt pooperacyjny, ale także wyróżniają się nowoczesną estetyką, dzięki której pacjentka po operacji piersi może poczuć się pięknie i kobieco.

Oferujemy także akcesoria do biustonoszy pooperacyjnych i profesjonalną pomoc w doborze specjalistycznej bielizny. Zachęcamy do kontaktu poprzez czat lub telefon – czekamy na Ciebie w Pinkbra.pl.