Marki

Kremy, maści, żele na blizny pooperacyjne

Maści, żele i kremy na blizny pooperacyjne to preparaty, które pomagają zmniejszyć widoczność blizn, łagodzić świąd, pieczenie czy ból powstałe w miejscu gojącej się rany. W Sklepie Pinkbra oferujemy środki na rany i blizny pooperacyjne, które pomogą je zniwelować, a także kosmetyki na bazie naturalnych składników do codziennej pielęgnacji skóry.

Aktywne filtry

Jak pielęgnować blizny pooperacyjne? 

Blizny pooperacyjne powstają w miejscu cięcia skalpelem, zwykle wzdłuż naturalnych bruzd lub fałdów skórnych. Gdy rana się zagoi, warto nakładać na nią dobrą maść na blizny pooperacyjne. Szczególnie trzeba zadbać o to, by rana się nie rozeszła, np. unikać podnoszenia ciężkich przedmiotów czy uprawiania dyscyplin siłowych. 

Najlepsze kremy, maści i żele na blizny pooperacyjne mają na celu wygładzenie, zmniejszenie i rozjaśnienie skazy na skórze. Środki te przyspieszają regenerację skóry w miejscu blizny oraz pomagają zmniejszyć towarzyszące jej dolegliwości jak swędzenie, pieczenie czy ból. 

Naturalne kosmetyki do codziennej pielęgnacji skóry

Oprócz środków na blizny pooperacyjne, w Sklepie Pinkbra, oferujemy kosmetyki o naturalnym składzie. Zawarte w nich np. olej kokosowy, aloes, napar z siemienia lnianego czy witamina E mają całe spektrum dobroczynnych właściwości dla skóry. Nawilżają, odżywiają i regenerują skórę, przynoszą ulgę i ukojenie oraz zmiękczają nawet najbardziej zrogowaciały naskórek. Dzięki naturalnym składnikom są przyjazne dla wrażliwej po operacji skóry oraz mają subtelny niedrażniący zapach. 

Maści, żele i kremy na blizny pooperacyjne w Sklepie Pinkbra

Pinkbra to internetowy sklep z bielizną operacyjną, w której oferujemy biustonosze pooperacyjne i staniki dla Amazonek, protezy piersi, bieliznę po liposukcji oraz preparaty na blizny (maści, żele, kremy) i naturalne kosmetyki do codziennej pielęgnacji ciała. Oferujemy pomoc w doborze specjalistycznej bielizny, dyskretną atmosferę i produkty renomowanych producentów. Zapraszamy!