Pasy pooperacyjne | kompresujące

Pasy pooperacyjne to są niezwykle istotnym elementem kompresoterapii po operacjach rekonstrukcyjnych i plastycznych piersi. Pacjentki noszą pasy kompresujące na zalecenie lekarza chirurga, szczególnie w pierwszej fazie opieki pooperacyjnej. 

Aktywne filtry

Jakie zalety mają pasy pooperacyjne?

Pas kompresyjny to pas uciskowy, którego zadaniem jest stabilizowanie piersi i pozycji implantów, ochrona operowanego miejsca, przeciwdziałanie otarciom i podrażnieniom skóry. Prawidłowo dobrany pas pooperacyjny powinien ergonomicznie przylegać do ciała i uciskać operowane miejsce, a jednocześnie zapewniać komfort noszenia. Pasy kompresyjne wykonane są z miękkich, bezszwowych i przewiewnych materiałów, wzmocnionych w kluczowych obszarach. Dzięki temu są w pełni przyjazne dla wrażliwej po operacji skóry i zapewniają stabilne podparcie dla piersi i implantów. Wbudowane zapięcie z przodu pozwala na wygodne zakładanie i ściąganie pasa kompresyjnego bez wysiłku, co jest niezwykle pomocne w okresie ograniczonej ruchomości kończyn po operacji piersi. 

Pasy kompresyjne w Sklepie Pinkbra

Nasz sklep z bielizną pooperacyjną to miejsce, w którym kupisz wysokiej jakości pasy kompresujące Amoena, Lipoelastic i innych marek, które pomogą w stabilizacji biustu i wzmocnieniu pozytywnego efektu pooperacyjnego. Polecamy również biustonosze po operacji biustu – zalecane po zabiegach rekonstrukcyjnych i plastycznych piersi. Skontaktuj się z nami, a pomożemy dobrać odpowiednią bieliznę pooperacyjną, zapraszamy!