Protezy piersi

W Pinkbra.pl oferujemy specjalistyczne protezy piersiowe dla Amazonek. Dzięki nim pacjentki po usunięciu piersi mogą poczuć się atrakcyjne i bardziej pewne siebie. Pozwalają zapomnieć o mastektomii oraz na nowo cieszyć się swoim ciałem. W pinkbra.pl oferujemy szeroki wybór nowoczesnych protez piersi o różnych rozmiarach i kształtach, by każda pacjentka mogła znaleźć idealną protezę dla siebie.

Aktywne filtry

Manila SB HN Wysoki Top

Top dla kobiet po operacjach piersi

Cena 250,00 zł
Rozmiar
Rozmiar miseczki

Essential Light 2S Lekka Proteza Amoena Nowoczesny Kształt,...

Protezy z serii Essential zaspokajają podstwową potrzebę symetryzacji klatki piersiowej. Matowa, miękka folia PU orz wysokiej jakości silikon gwarantują wygodne dopasowanie. Symetryczny kształt. Wersja Light jest o 25% lżejsza od zwykłej protezy Essential. Model 2S jest idealny dla kobiet o...

Cena 380,00 zł
Rozmiar

Essential 3S Proteza Amoena Nowoczesny Kształt, Pełna Miseczka

Protezy z serii Essential zaspokajają podstwową potrzebę symetryzacji klatki piersiowej. Matowa, miękka folia PU orz wysokiej jakości silikon gwarantują wygodne dopasowanie. Symetryczny kształt. Model 3S jest idealny dla kobiet o pełnych piersiach.  

Cena 380,00 zł
Rozmiar

Essential 2S Proteza Amoena Nowoczesny Kształt, Półpełna Miseczka

Protezy z serii Essential zaspokajają podstwową potrzebę symetryzacji klatki piersiowej. Matowa, miękka folia PU orz wysokiej jakości silikon gwarantują wygodne dopasowanie. Symetryczny kształt. Model 2S jest idealny dla kobiet o półpełnych piersiach. Szczegolnie polecane dla kobiet o klasycznej...

Cena 380,00 zł
Rozmiar

Proteza Piersi Energy 1S Rewolucyjna Proteza Amoena

Komfort i świeżość przez cały dzień noszenia – to właśnie proteza Energy. Zmniejsza potliwość pod protezą i zwiększa parowanie podczas aktywności.

Cena 600,00 zł
Rozmiar

Proteza Premium Priform Amoena 216 - Tymczasowa Proteza Piersi

Tymczasowa proteza piersi do wykorzystania zaraz po mastektomii, do czasu zagojenia się ran i ustąpienia obrzęków. Idealna, aby przywrócić sylwetkę podczas gojenia i przygotować skórę do protezy piersi

Cena 110,00 zł
Rozmiar

Jakie protezy piersiowe wybrać?

Bardzo ważny jest prawidłowy dobór protezy piersiowej, by cieszyć się swobodą ruchów. Ma to także bezpośredni wpływ na Twój komfort i wygodę.

  • Warto wybrać protezy dla Amazonek o symetrycznym kształcie, które doskonale przylegają do skóry, zapewniając komfort nawet podczas całodziennego noszenia.
  • Protezy poruszają się wraz z ciałem, naśladując zachowanie piersi podczas ruchu. Ich delikatny i miękki materiał znakomicie imituje naturalną pierś i pozwala poczuć się bezpiecznie i komfortowo bez względu na sytuację. Proteza piersiowa – cena i poszczególne rozmiary dostępne w sklepie internetowym pinkbra.pl.
  • W zależności od modelu oferowane przez nas protezy piersi nadają się zarówno do codziennego noszenia, wypoczynku, jak i uprawiania sportu.

Protezy piersiowe po mastektomii – ceny i rozmiar powinny być jak najlepiej dopasowane do Ciebie i Twoich potrzeb. Zachęcamy do zakupów w naszym sklepie internetowym. W prawidłowym wyborze protezy pomoże Ci lekarz prowadzący. Jeśli masz pytania i wątpliwości, także specjaliści pinkbra.pl pozostają do Twojej dyspozycji.

Protezy dla Amazonek – dlaczego warto je nosić?

Protezy dla Amazonek spełniają kilka istotnych funkcji. Przede wszystkim pozwalają kobietom zatuszować nierówności powstałe w wyniku zabiegu. Jest to szczególnie ważne w przypadku Pań, które nie pogodziły się z mastektomią. Proteza biustu wpływa na komfort psychiczny. Pamiętaj, że wszystkie ciała są piękne i opowiadają naszą własną, unikalną historię. Nie musisz wstydzić się ran czy blizn po zabiegu. Jeśli jednak chcesz je estetycznie zakryć, pomoże Ci w tym właśnie odpowiednio dobrana proteza.

Proteza piersiowa jest ważna także z medycznego punku widzenia. Nierówności czy asymetria ciała powstała w wyniku mastektomii zmienia układ tułowia. To z kolei może prowadzić do garbienia się, obniżenia łopatki czy barku. Protezy piersi pozwalają zachować prawidłową postawę. Ważne jednak, by odpowiednio dobrać kształt, wielkość, a przede wszystkim ciężar.

W naszej ofercie znajduje się również proteza piersiowa przylepna. Zakłada się ją bezpośrednio na skórę. Nie wymaga dodatkowej bielizny czy specjalistycznego stanika. Musisz jednak wiedzieć, że taki rodzaj protezy należy zakładać dopiero po całkowitym wygojeniu się rany. Choć protezy samoprzylepne zapewniają komfort i wygodę, nie powinien być to pierwszy model zakładany po zabiegu. Samoprzylepny materiał może podrażniać operowane miejsce. Zobacz protezy piersiowe samoprzylepne – ceny i rozmiary sprawdzisz w sklepie internetowym pinkbra.pl

Noszenie prawidłowo dobranych protez ma wpływ zarówno na stan psychiczny, jak i leczenie kobiet po operacji mastektomii. Warto zainwestować w to rozwiązanie.

Jak dopasować protezy piersi dla Amazonek?

Rozmiary protez piersiowych dokładnie opisane są w poszczególnych produktach. Aby prawidłowo dobrać rozmiar, potrzebujesz między innymi znać swój obwód pod biustem. Dopasuj protezy piersiowe do wielkości swojej klatki piersiowej – kieruj się rozmiarami producenta oraz skorzystaj z profesjonalnych wskazówek specjalistów pinkbra.pl. Pomagamy w doborze odpowiedniego rozmiaru i modelu protez do specyficznych wymagań pacjentki. Kupisz tu także specjalistyczne biustonosze po operacji biustu. Porozmawiaj z nami telefonicznie lub napisz e-mail – zapewniamy komfortową atmosferę.

Protezy piersiowe Amoena – jakość i komfort

W naszym sklepie znajdziesz produkty od cenionego producenta Amoena. Protezy tej marki tworzone są z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, dzięki czemu imitują prawdziwą pierś. Są delikatne i miękkie w dotyku. Dodatkowo, podczas ruchu zachowują się naturalnie. Odpowiednio dobrana bielizna pooperacyjna z kieszonkami, w których umieścisz protezy, będzie niewidoczna pod ubraniem.

W asortymencie mamy protezy piersiowe Amoena, które pomagają w utrzymaniu optymalnej temperatury ciała, zapewniając świeżość przez cały dzień. Znajdziesz również protezy, dzięki którym po zabiegu wrócisz do ulubionych aktywności. Specjalna proteza piersi do pływania odporna jest na działanie wody. Silikonowe wykończenie sprawia, że jest równocześnie łatwa w utrzymaniu czystości.

Proteza piersi od Amoena to gwarancja bezpieczeństwa materiałów, najnowszych technologii i komfortu.

Protezy piersiowe – cena w sklepie Pinkbra.pl

Nasz sklep z bielizną pooperacyjną oferuje protezy piersiowe w atrakcyjnych cenach. W asortymencie mamy produkty firmy Amoena specjalizującej się w tworzeniu protez piersiowych i bielizny dla Amazonek. Oferujemy zarówno samodzielne protezy samoprzylepne noszone bezpośrednio na skórę, jak i modele wkładane w kieszonki biustonoszy dla Amazonek.

Proponujemy również specjalistyczne preparaty do pielęgnacji i czyszczenia protez. Zachowanie higieny, zwłaszcza w przypadku protez przylepnych zapewnia prawidłowe przyleganie warstw do skóry.

Znajdziesz u nas protezy o różnej wielkości, kształcie, wzorach, które dostosujesz do indywidualnych preferencji. Dzięki nim zwiększysz swoje poczucie kobiecości, pewność siebie i swobodę ruchów w każdej sytuacji.