Gorsety dla Amazonek

Oferujemy gorsety dla Amazonek, pooperacyjne, po rekonstrukcji piersi i  operacjach plastycznych biustu. U nas kupisz biustonosze, które stworzone specjalnie dla kobiet po operacjach piersi, posiadają odpowiedni stopień kompresji dla danego rodzaju zabiegu, mają płaskie szwy, które nie podrażniają skóry, wykonane są z delikatnych i przepuszczających powietrze tkanin. Znajdziesz tu również gorsety idealnie nadające się po operacjach oszczędzających piersi. Zapewniamy szybką dostawę i profesjonalną pomoc przy doborze bielizny pooperacyjnej.

Aktywne filtry

Gorsety pooperacyjne - wysokiej jakości bielizna

Gorset pooperacyjny uciskowy to ważny element procesu rekonwalescencji. Cena takiej bielizny zależy od modelu, należy przy tym pamiętać, że dobrze dobrany biustonosz pooperacyjny powoduje lepszy efekt. Oferujemy produkty, które są wykonane z wysokogatunkowych materiałów. Modele biustonoszy są przygotowywane we współpracy z lekarzami chirurgii plastycznej, oraz na bazie komentarzy od klientek. Starannie dobrany krój biustonosza minimalizuje ryzyko podrażnień, a nowoczesne materiały zapewniają odpowiedni stopień kompresji. 

Gorset po operacji plastycznej będzie podtrzymywał biust i zapobiegnie przemieszczaniu się implantów, natomiast gorset po liposukcji wpłynie pozytywnie na szybsze gojenie i mniejszą bliznę. Bielizna dostępna w naszym sklepie jest wyprodukowana z dbałością o szczegóły, takie jak metki znajdujące się na zewnątrz i niepodrażniające ran. 

Kobiece gorsety protetyczne dla Amazonek

Skorzystaj ze szczegółowej tabeli rozmiarów dostępnej przy każdym produkcie. Znajdziesz w niej nie tylko nazwy producentów i modeli, ale także bieliznę odpowiadającą poszczególnym etapom rekonwalescencji. U nas kupisz kobiecą bieliznę, która wyglądem przypomina klasyczne biustonosze. Gorsety dla Amazonek to biustonosze z kieszonkami na protezy – mogą być miękkie, usztywniane lub z fiszbinami.

Nasz sklep z bielizną pooperacyjną to sprawne dostawy i atrakcyjne ceny. Sprawdź nasz szeroki asortyment, w tym biustonosze dla Amazonek oraz biustonosze po mastektomii. Pomożemy Ci dobrać odpowiedni rozmiar i model bielizny – zadzwoń do nas lub napisz za pośrednictwem czatu!