Nakładka Wyrównująca Balance Adapt Air Medium Delta 233 Amoena.

600,00 zł
Osoby oglądające ten produkt 1

Doskonale dopasowana proteza piersi z możliwością regulacji rozmiaru.

Rozmiar: 2
Wysyłka w 4-5 dni roboczych

Wygodnie dostosowuje się do budowy piersi i klatki piersiowej, pozostaje ściśle dopasowania i w przyjemnym kontakcie ze skórą. Warstwa materiału termoregulującego Comfort+ utrzymuje idealną temperaturę ciała kobiety. Wewnętrzna strona nakładki zapewnia jej giętkość i wentylację.

Wysokiej jakości silikon InTouch z gładką i miękką folią zapewnia naturalny wygląd i jest przyjemny w dotyku. Symetryczny kształt umożliwia wypełnienie zarówno prawej, jak i lewej miseczki.

Szczególnie polecana kobietom z nierównymi bliznami, wahaniami masy ciała czy opuchlizną spowodowaną obrzękiem limfatycznym w okolicy klatki piersiowej.

Balance Adapt Air Special Varia (SV) to nasza najbardziej innowacyjna częściowa proteza piersi. Nakładka została zaopatrzona w warstwę powietrzną, która ułatwia dopasowanie protezy do własnych potrzeb. Wystarczy użyć pompki, aby dostosować ułożenie i objętość protezy tak, by odpowiadała naturalnemu kształtowi piersi i ściśle przylegała do skóry. 

Metoda doboru modelu:

Wielkość miseczki mierzy się od środkowego punktu biustonosza (mostek) do szwu bocznego biustonosza.

1. Zmierz szerokość miseczki po stronie nieoperowanej piersi

2. Zmierz szerokość miseczki po stronie operowanej

3. Oblicz różnice między pomiarami (1-2)

4. Wynik stanowi różnicę objętości miseczek i jest punktem odniesienia do określenia wielkości i grubości nakładki: • jeśli różnica wynosi poniżej 1 cm – wybierz nakładkę cienką: TO lub TD • jeśli różnica wynosi pomiędzy 1-2 cm – wybierz nakładkę średnią: MD • jeśli różnica wynosi powyżej 2 cm – wybierz nakładkę pełną: VD

UWAGA - PRODUKT MEDYCZNY - NIE MA MOŻLIWOŚCI WYMIANY ANI ZWROTU. (Zgodnie z art. 38 pkt 5 ustawy o prawach konsumenta, w przypadku otwarcia zapieczętowanego opakowania wyłączone zostanie prawo odstąpienia od umowy sprzedaży, a tym samym prawo do zwrotu towaru.) Wszystkie produkty medyczne firmy Amoena (protezy piersi, biustonosze pooperacyjne, kompresujące, pasy, ubrania kompresujące po liposukcji, plastyce brzucha itp.) muszą być dobierane na podstawie tabeli rozmiarów. PROSIMY O DOKŁADNE WYKONANIE AKTUALNYCH POMIARÓW I PRZEMYŚLANY WYBÓR ROZMIARU

 

Wyciąg z regulaminu:

 1. Klient będący Konsumentem ma prawo odstąpić od umowy sprzedaży bez podania przyczyny, na zasadach opisanych poniżej.
 2. Termin odstąpienia od umowy sprzedaży Towarów wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym Konsument wszedł w posiadanie Towarów.
 3. O odstąpieniu od umowy, Konsument powinien poinformować Sklep drogą elektroniczną lub na formularzu, którego wzór jest załączony do Regulaminu. 
 4. Klienci są zobowiązani skorzystać ze wzoru formularza odstąpienia umowy załączonego na stronie.
 5. Klient odsyła Towar(y) wraz z dowodem zakupu, na adres pocztowy Sprzedawcy - pinkbra.pl 05-070 Sulejówek, ul Podleśna 5, niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformował Sklep o odstąpieniu od umowy.
 6. Klient ponosi koszty zwrotu Towarów.
 7. W przypadku skorzystania przez konsumenta z Ustawowego prawa odstąpienia od Umowy, Sprzedawca dokonuje zwrotu płatności przelewem bankowym.  Zwrot płatności dokonywany jest niezwłocznie, jednak nie później niż w ciągu 14 dni od otrzymania przez Sprzedawcę zwracanego towaru z uwzględnieniem poniższych punktów.
 8. Prawo odstąpienia przysługuje Klientowi wyłącznie w stosunku do Towarów kompletnych, nieuszkodzonych i nieużywanych, posiadających wszystkie metki i elementy zabezpieczające, które umieszczone były na Produkcie w chwili jego objęcia w posiadanie przez Klienta lub wskazaną przez niego osobę trzecią. Klient traci prawo odstąpienia od umowy w przypadku skorzystania z Towaru w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia jego charakteru, cech i funkcjonowania.
 9. W przypadku dostawy Towarów w zapieczętowanym opakowaniu (produkty firmy Lipoelastic (poza biustonoszem PI Premium) oraz biustonosze pooperacyjne firmy Amoena (np. modele: Pamela, Sina, Leyla)), po otwarciu opakowania oraz protezy Amoena i nakładki modelujące Amoena, nie podlegają zwrotom ani wymianie ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higieniczno – epidemiologicznych. (Zgodnie z art. 38 pkt 5 ustawy o prawach konsumenta)
 10. W przypadku wystąpienia konieczności zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta sprzedający dokonana zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.
 11. W przypadku, wykonania płatności online (za pośrednictwem np. Blue Media lub PayU), w celu otrzymania zwrotu, Kupujący jest zobowiązany podać numer rachunku, na który ma nastąpić zwrot środków.
Komentarze (0)

Nakładka Wyrównująca...

600,00 zł
Rozmiar:

Zobacz także