• Wyprzedaż!
 • -70,00 zł

Lipoelastic PS Special Comfort Z Pasem 70D Biały - po rekonstrukcji piersi i powiększaniu

399,00 zł
469,00 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 468,00 zł
Osoby oglądające ten produkt 1

Promocja - ostatnia sztuka, rozmiar 70D

Biustonosz PS Special Comfort jest idealny do noszenia w pierwszej fazie opieki pooperacyjnej po operacji piersi. Model z wszytym pasem kompresującym. Doskonale sprawdza się po rekonstrukcji piersi, po powiększaniu i zmniejszaniu piersi, mammaplastyce i mastopeksji.

8591846181128
Pośpiesz się! Tylko 1 szt. w magazynie!
Ostatnie sztuki w magazynie

Biustonosz PS Special Comfort jest idealny do noszenia w pierwszej fazie opieki pooperacyjnej po operacji piersi. Doskonale sprawdza się po rekonstrukcji piersi, po powiększaniu i zmniejszaniu piersi, mammaplastyce i mastopeksji.

Model z wszytym pasem. Uciskający pas stabilizujący pas powinien być noszony wyłącznie na zalecenie chirurga. Bezszwowy bawełniany pooperacyjny biustonosz uciskowy zaprojektowany dla wszystkich typów operacji piersi. Posiada szeroką gumkę i elastanową opaskę umieszczone pod biustem, które przeciwdziałają otarciom lub zwijaniu biustonosza.

Wyższy dekolt okrywa całość klatki piersiowej stabilizuje pozycję implantu. Opaska stabilizująca jest ergonomiczne ukształtowana wokół pach, co oznacza, że ten obszar nie jest uciskany, jest zatem bardzo komfortowa.  Ukształtowane pod wpływem temperatury, bezszwowe miseczki dla zapewnienia doskonałego komfortu i podparcia Twoich piersi.

Miseczki są wzmocnione dwiema warstwami tkaniny wyścielającej dla zapewnienia optymalnego ucisku w kluczowych obszarach.  Biustonosz zapinany jest na zamek błyskawiczny i haczyki, ramiączka są regulowane, pas ma zapięcie na rzep. Materiał z certyfikatem OEKO-TEX, gwarantuje brak substancji szkodliwych lub uczulających. Biustonosz jest wykonany z bawełny, przyjemnego materiału, który zapewnia komfort Twojej skórze. 

Opaska stabilizująca piersi jest wykonana z oddychającego materiału z lekkiej gumy wraz z zapięciem Velcro. 

Skład materiału biustonosza: 59 % BAWELNA, 32 % POLIAMID, 9 % ELASTAN Skład materiału opaski stabilizującej piersi: 36 % BAWELNA, 31 % POLIAMID, 23 % ELASTODIEN, 10 % POLIESTER Etykieta tekstylna została wszyta na zewnątrz, aby nie podrażniała skóry.

UWAGA - PRODUKT MEDYCZNY - NIE MA MOŻLIWOŚCI WYMIANY ANI ZWROTU. (Zgodnie z art. 38 pkt 5 ustawy o prawach konsumenta, w przypadku otwarcia zapieczętowanego opakowania wyłączone zostanie prawo odstąpienia od umowy sprzedaży, a tym samym prawo do zwrotu towaru.) Wszystkie produkty medyczne firmy Lipoelastic (biustonosze pooperacyjne, kompresujące, pasy, ubrania kompresujące po liposukcji itp.), muszą być dobierane na podstawie tabeli rozmiarów.

Prosimy o dokładne wykonanie pomiarów i przemyślany wybór rozmiaru.

Pinkbra to sklep z bielizną pooperacyjną, będącą istotnym elementem w procesie regeneracji i gojenia się ran po operacjach piersi. Oferujemy biustonosze pooperacyjne po mastektomii, zabiegach oszczędzających, staniki po rekonstrukcji piersi, bieliznę medyczną po chirurgii plastycznej - powiększeniu lub zmniejszeniu piersi, po operacjach onkoplastycznych oraz po liposukcji.  

Nasz sklep wyróżnia się szerokim asortymentem bielizny pooperacyjnej renomowanych marek jak Amoena, Lipoelastic, Anita, MedicalZ - liderów w produkcji specjalistycznej bielizny medycznej. W naszej kolekcji znajdziesz także m.in. biustonosze dla Amazonek, staniki sportowe, do spania, biustonosze do radioterapii oraz biustonosze wysoko zabudowane, które pomagają zakryć blizny lub zmiany po radioterapii

W naszym asortymencie znajduje się również bielizna dla Amazonek dla kobiet i mężczyzn. To bielizna pooperacyjna kompensująca, wywierająca ucisk z zewnątrz na operowaną okolicę. Dzięki temu pomaga zmniejszyć obrzęk, zasinienie i wspomaga krążenie operowanej części ciała. Znajdziesz u nas bieliznę pooperacyjną na różne części ciała, w tym po liposukcji brzucha, pośladków, bioder, ud, kolan czy twarzy. 

Wyciąg z regulaminu:

 1. Klient będący Konsumentem ma prawo odstąpić od umowy sprzedaży bez podania przyczyny, na zasadach opisanych poniżej.
 2. Termin odstąpienia od umowy sprzedaży Towarów wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym Konsument wszedł w posiadanie Towarów.
 3. O odstąpieniu od umowy, Konsument powinien poinformować Sklep drogą elektroniczną lub na formularzu, którego wzór jest załączony do Regulaminu. 
 4. Klienci są zobowiązani skorzystać ze wzoru formularza odstąpienia umowy załączonego na stronie.
 5. Klient odsyła Towar(y) wraz z dowodem zakupu, na adres pocztowy Sprzedawcy - pinkbra.pl 05-070 Sulejówek, ul Podleśna 5, niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformował Sklep o odstąpieniu od umowy.
 6. Klient ponosi koszty zwrotu Towarów.
 7. W przypadku skorzystania przez konsumenta z Ustawowego prawa odstąpienia od Umowy, Sprzedawca dokonuje zwrotu płatności przelewem bankowym.  Zwrot płatności dokonywany jest niezwłocznie, jednak nie później niż w ciągu 14 dni od otrzymania przez Sprzedawcę zwracanego towaru z uwzględnieniem poniższych punktów.
 8. Prawo odstąpienia przysługuje Klientowi wyłącznie w stosunku do Towarów kompletnych, nieuszkodzonych i nieużywanych, posiadających wszystkie metki i elementy zabezpieczające, które umieszczone były na Produkcie w chwili jego objęcia w posiadanie przez Klienta lub wskazaną przez niego osobę trzecią. Klient traci prawo odstąpienia od umowy w przypadku skorzystania z Towaru w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia jego charakteru, cech i funkcjonowania.
 9. W przypadku dostawy Towarów w zapieczętowanym opakowaniu (produkty firmy Lipoelastic (poza biustonoszem PI Premium) oraz biustonosze pooperacyjne firmy Amoena (np. modele: Pamela, Sina, Leyla)), po otwarciu opakowania oraz protezy Amoena i nakładki modelujące Amoena, nie podlegają zwrotom ani wymianie ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higieniczno – epidemiologicznych. (Zgodnie z art. 38 pkt 5 ustawy o prawach konsumenta)
 10. W przypadku wystąpienia konieczności zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta sprzedający dokonana zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.
 11. W przypadku, wykonania płatności online (za pośrednictwem np. Blue Media lub PayU), w celu otrzymania zwrotu, Kupujący jest zobowiązany podać numer rachunku, na który ma nastąpić zwrot środków.
Komentarze (0)

Lipoelastic PS Special...

469,00 zł 399,00 zł

Zobacz także