Lista produktów marki lipoelastic

Lipoelastic dba o jakość i detale wykończenia oferowanych biustonoszy. Jest to szczególnie ważne, aby mogły spełniać swoje zadanie polegające na wsparciu procesu gojenia się ran po zabiegach rekonstrukcji, powiększania lub podnoszenia  biustu oraz innych operacjach w obrębie piersi. W swojej ofercie ma również bieliznę pooperacyjną po zabiegach ginekomastii, chirurgii plastycznej brzucha, operacjach pach, a także liftingu i liposukcji. 

Używanie na co dzień odzieży uciskowej Lipoelastic po liposukcji, a także staników pooperacyjnych uciskowych po powiększaniu piersi jest standardowym postępowaniem po tych zabiegach. Zapewniają one komórkom skóry odpowiedni ucisk, dzięki któremu można osiągnąć optymalne efekty operacji, a skóra staje się gładsza i mniej podatna na rozciąganie. 

Biustonosz pooperacyjny kompresyjny Lipoelastic pomaga minimalizować obrzęki, siniaki i blizny po zabiegu. Jego funkcją jest też redukcja bólu i zapobieganie ewentualnym zakażeniom. Jest wykonany z miękkiego materiału, który nie podrażnia rany czy blizny. Stabilizuje pozycję implantów i pomaga im przylegać do tkanki piersi. 

Odzież marki Lipoelastic w sklepie Pinkbra.pl

Oferta staników pooperacyjnych Lipoelastic w naszym sklepie spełnia nie tylko potrzeby medyczne, ale i estetyczne pacjentek. To bardzo ważne, aby po trudnych zabiegach móc poczuć się kobieco i pięknie. To znana i ceniona firma, która wie jak kompleksowo zadbać o potrzeby klientek.

Oferujemy wiele produktów tej marki między innymi:

  • biustonosze pooperacyjne,
  • pasy kompresyjne,
  • kamizelki lub kombinezony uciskowe,
  • specjalne opaski na twarz,
  • ubrania pooperacyjne dla kobiet i mężczyzn. 

Odzież jest dostępna w różnych rozmiarach i wersjach, dlatego świadczymy profesjonalną pomoc w jej doborze. 

Znajdziesz u nas także produkty przeznaczone dla kobiet po zabiegach powiększania, zmniejszania, podnoszenia, rekonstrukcji i mastektomii piersi oraz liposukcji poszczególnych części ciała, które możesz obejrzeć w zakładkach: bielizna dla Amazonek, biustonosze dla Amazonek oraz kostiumy kąpielowe dla Amazonek. Wszystko możesz zamówić online, bez wychodzenia z domu. Zapraszamy!

Aktywne filtry

PI Elite Lipoelastic Najnowszy Biustonosz Pooperacyjny

Biustonosz pooperacyjny nowej generacji.  Miękki, rozciągliwy materiał, nowe, wygodnie zapinane ramiączka EASY-CLIP, bezszwowe, gładkie i formowane termicznie miseczki. 

Cena 399,00 zł
Rozmiar
Rozmiar miseczki

Lipoelastic PS Special Comfort wraz z Pasem - po rekonstrukcji...

Biustonosz PS Special Comfort jest idealny do noszenia w pierwszej fazie opieki pooperacyjnej po operacji piersi. Model z wszytym pasem kompresującym. Doskonale sprawdza się po rekonstrukcji piersi, po powiększaniu i zmniejszaniu piersi, mammaplastyce i mastopeksji.

Cena 468,00 zł
Kolor
Rozmiar
Rozmiar miseczki

Lipoelastic PS Ideal Variant - biustonosz pooperacyjny razem z...

Biustonosz pooperacyjny do stosowania w pierwszym etapie opieki pooperacyjnej po powiększeniu piersi lub po operacji rekonstrukcyjnej piersi. Pas zintegrowany z biustonoszem Pas kompresyjny powinien być noszony po zaleceniu przez chirurga onkologa lub plastycznego

Cena 360,00 zł
Kolor
Rozmiar

Lipoelastic plus Variant, po powiększaniu i rekonstrukcji...

Biustonosz pooperacyjny nadaje się do stosowania w pierwszym etapie opieki pooperacyjnej po operacji piersi (powiększenie, zmniejszenie, mammoplastyka, rekonstrukcja piersi lub mastopeksja) Biustonosz PI plus jest odpowiedni dla kobiet, u których plastyka, powiększenie lub rekonstrukcja były...

Cena 350,00 zł
Kolor
Rozmiar

VD Comfort Lipoelastic - Ubranie Po Liposukcji I Operacjach...

Ubranie VD Comfort jest zalecane po operacjach i zabiegach chirurgii plastycznej dotyczących powłok brzusznych a także liposukcji brzucha, liposukcji pośladków, liposukcji bioder oraz liposukcji ud i kolan

Cena 640,00 zł
Kolor
Rozmiar

FM extra Rzep Lipoelastic po liftingu twarzy i liposukcji...

 Zalecany po operacjach twarzy: lifting twarzy, odmładzanie twarzy, rekonstrukcja twarzy, otoplastyka (zabieg chirurgiczny ucha), lifting szyi  liposukcja podbródka, wszczepienie implantów podbródka, powiększenie podbródka  operacja kości policzkowych

Cena 189,00 zł
Rozmiar

Biustonosz pooperacyjny Lipoelastic PI Unique Comfort drugi...

Biustonosz pooperacyjny na drugą fazę gojenia się piersi po operacji  (powiększenia, zmniejszenia, mammoplastyki, rekonstrukcji piersi lub mastopeksji) Bestseller pinkbra.pl

Cena 360,00 zł
Kolor
Rozmiar
Rozmiar miseczki

Biustonosz pooperacyjny Lipoelastic PI Extra Variant - idealny...

Idealny stanik pooperacyjny do noszenia w pierwszej fazie po operacji piersi po powiększaniu, rekonstrukcji piersi, zmniejszaniu , podnoszeniu czy mastopeksji. Doskonale sprawdza się po wszczepieniu implantów piersi przez fałd podpiersiowy.

Cena 198,00 zł
Kolor
Rozmiar

Lipoelastic Ideal Variant stanik pooperacyjny

Stanik pooperacyjny Lipoelastic to doskonały biustonosz do noszenia w pierwszej fazie po operacji piersi - powiększeniu, zmniejszeniu, mammoplastyce, rekonstrukcji piersi lub mastopeksji.

Cena 295,00 zł
Kolor
Rozmiar

Pas kompresyjny SG Lipoelastic - najlepsza kompresja po...

SG to najlepszy pas stabilizujący piersi, wykonany z silniejszego i gęstszego materiału, dającego silniejszy ucisk niż inne pasy stabilizujące piersi  LIPOELASTIC. Doskonały wybór po powiększeniu piersi oraz rekonstrukcjach piersi protezami i ekspanderami.

Cena 160,00 zł
Kolor
Rozmiar

VF body BBO Variant Lipoelastic, po liposukcji i powiększaniu...

Zalecane w pierwszej i drugiej fazie pooperacyjnej po przeniesieniu tłuszczu do pośladków, w połączeniu z zabiegiem chirurgii plastycznej brzucha, liposukcji brzucha, pośladków, bioder i ud. Obowiązkowo po operacjach pośladków (brazylijskie pośladki) .

Cena 480,00 zł
Kolor
Rozmiar

Lipoelastic Vh Comfort - ubranie po liposukcji i operacjach...

Zalecany w pierwszej fazie pooperacyjnej po zabiegu chirurgii plastycznej brzucha, liposukcji brzucha i rekonstrukcji kształtu ciała po ciąży. Odpowiednia również do noszenia po porodzie przez cesarskie cięcie.

Cena 410,00 zł
Kolor
Rozmiar

Lipoelastic VH body Variant - idealny po liposukcji brzucha i...

Zalecany w pierwszej fazie pooperacyjnej po zabiegu chirurgii plastycznej brzucha, oraz liposukcji brzucha i pleców. Doskonały wybór po rekonstrukcji kształtu ciała po ciąży i/lub dla matek po porodzie przez cesarskie cięcie.

Cena 460,00 zł
Kolor
Rozmiar