• Wyprzedaż!
 • -35%

Boho Vibes FB Kostium Kąpielowy Amoena Premium

233,35 zł
359,00 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 287,20 zł
Osoby oglądające ten produkt 1

jednoczęściowy kostium kąpielowy Amoena - wersja premium

Kolor: granatowy
 • granatowy
Rozmiar: 38
Rozmiar miseczki: D
Ostatnie sztuki w magazynie

Kostiumy kąpielowe Amoena posiadają: - komfortowe, regulowane ramiączka, kóre podtrzymują protezę oraz stanowią odciążenie dla ramion i szyi ramiączka poszerzaja się wraz ze wzrostem rozmiaru - specjalnie zintegrowane konstrukcje - specjalistyczny pas pod wewnętrznym biustonoszem zapewnia dodatkowe wsparcie protez, dostęp do kieszonki z boku zapobiega jej wypadaniu podczas pływania - wysokiej jakości funkcjonalne materiały – pozostają nieprzezroczyste nawet, gdy są mokre - różne rodzaje dekoltów z przodu i z tyłu oraz nogawek – kroje odpowiednie dla wszystkich grup wiekowych i typów sylwetki, różne poziomy modelowania sylwetki Strój kąpielowy inspirowany stylem bohemy z pełnym gorsetem, z nadrukiem z przodu i jednolitym kolorem z tyłu.

LYCRA® XTRA LIFE™ zapewnia długotrwałe dopasowanie i zachowanie kształtu, z wysoką odpornością na chlor i doskonałą ochroną UV 50+.

Wstawki po bokach ze szwami typu princeska wyszczuplają sylwetkę.

Nowo wbudowany szew Amoena Wave Seam utrzyma pełne lub częściowe protezy / Aqua Wave blisko ciała, zapewniając lepsze dopasowanie i większe bezpieczeństwo na cały dzień.

Bardzo miękka, nieprzezroczysta wyściółka w dolnej części pleców zapewnia wygodę noszenia. Prać ręcznie w chłodnej wodzie.

Nie należy wybielać, nie suszyć w suszarce, nie prasować, nie czyścić chemicznie.

Wyciąg z regulaminu:

 1. Klient będący Konsumentem ma prawo odstąpić od umowy sprzedaży bez podania przyczyny, na zasadach opisanych poniżej.
 2. Termin odstąpienia od umowy sprzedaży Towarów wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym Konsument wszedł w posiadanie Towarów.
 3. O odstąpieniu od umowy, Konsument powinien poinformować Sklep drogą elektroniczną lub na formularzu, którego wzór jest załączony do Regulaminu. 
 4. Klienci są zobowiązani skorzystać ze wzoru formularza odstąpienia umowy załączonego na stronie.
 5. Klient odsyła Towar(y) wraz z dowodem zakupu, na adres pocztowy Sprzedawcy - pinkbra.pl 05-070 Sulejówek, ul Podleśna 5, niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformował Sklep o odstąpieniu od umowy.
 6. Klient ponosi koszty zwrotu Towarów.
 7. W przypadku skorzystania przez konsumenta z Ustawowego prawa odstąpienia od Umowy, Sprzedawca dokonuje zwrotu płatności przelewem bankowym.  Zwrot płatności dokonywany jest niezwłocznie, jednak nie później niż w ciągu 14 dni od otrzymania przez Sprzedawcę zwracanego towaru z uwzględnieniem poniższych punktów.
 8. Prawo odstąpienia przysługuje Klientowi wyłącznie w stosunku do Towarów kompletnych, nieuszkodzonych i nieużywanych, posiadających wszystkie metki i elementy zabezpieczające, które umieszczone były na Produkcie w chwili jego objęcia w posiadanie przez Klienta lub wskazaną przez niego osobę trzecią. Klient traci prawo odstąpienia od umowy w przypadku skorzystania z Towaru w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia jego charakteru, cech i funkcjonowania.
 9. W przypadku dostawy Towarów w zapieczętowanym opakowaniu (produkty firmy Lipoelastic (poza biustonoszem PI Premium) oraz biustonosze pooperacyjne firmy Amoena (np. modele: Pamela, Sina, Leyla)), po otwarciu opakowania oraz protezy Amoena i nakładki modelujące Amoena, nie podlegają zwrotom ani wymianie ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higieniczno – epidemiologicznych. (Zgodnie z art. 38 pkt 5 ustawy o prawach konsumenta)
 10. W przypadku wystąpienia konieczności zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta sprzedający dokonana zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.
 11. W przypadku, wykonania płatności online (za pośrednictwem np. Blue Media lub PayU), w celu otrzymania zwrotu, Kupujący jest zobowiązany podać numer rachunku, na który ma nastąpić zwrot środków.
Komentarze (0)

Boho Vibes FB Kostium...

359,00 zł 233,35 zł
Kolor:
Rozmiar:
Rozmiar miseczki:

Zobacz także