PU Lipoelastic Opaska Po Operacji Plastycznej lub Korekcyjnej Uszu

129,00 zł
Osoby oglądające ten produkt 1

Opaska kompresująca po operacjach plastycznych i korekcyjnych uszu

8591846730111
Pośpiesz się! Tylko 5 szt. w magazynie!
Kolor: cielisty
 • cielisty
Rozmiar: XS
Wysyłka w 24h

Opaska na uszy po operacji to produkt stworzony przez markę Lipoelastic – lidera europejskich rynków w produkcji bielizny pooperacyjnej i kompresującej. Opaska kompresująca po operacjach plastycznych i korekcyjnych uszu zapewnia optymalne wsparcie operowanego miejsca.

Opaska na uszy po operacji plastycznej lub chirurgicznej

Opaska kompresująca PU Lipoelastic jest zalecana po operacjach plastycznych uszu lub operacjach korekcyjnych uszu. Jej głównym zadaniem jest utrwalenie efekt zabiegu. Chroni także operowane miejsce przed czynnikami zewnętrznymi oraz przypadkowym dotykiem. Lekarze prowadzący zazwyczaj zalecają noszenie produktu do wytworzenia się stałej blizny pooperacyjnej. Opaska po operacji uszu to jeden z elementów okresu rekonwalescencji.

Opaska medyczna na uszy – kup ją w sklepie internetowym pinkbra.pl

Opaska na uszy po operacji dostępna jest w dwóch kolorach: czarnym i neutralnym. Lipoelastic stworzyło opaskę, w której każdy najmniejszy detal ma wspierać zabliźnianie i gojenie się rany. Nawet metka z informacją o składzie, została wszyta po zewnętrznej stronie produktu, by nie drażniła skóry osoby noszącej. Produkt został zaprojektowany w sposób zapewniający optymalny ucisk w okresie pooperacyjnym.

Komfortowy materiał zapewnia wygodę noszenia. Skład:

 • - 72 % POLIAMID,
 • - 28 % ELASTAN.

Materiał nie zawiera składników uczulających. Został opatentowany i stworzony na potrzeby marki Lipoelastic.

Przeczytaj, zanim kupisz

UWAGA - PRODUKT MEDYCZNY - NIE MA MOŻLIWOŚCI WYMIANY ANI ZWROTU. (Zgodnie z art. 38 pkt 5 ustawy o prawach konsumenta, w przypadku otwarcia zapieczętowanego opakowania wyłączone zostanie prawo odstąpienia od umowy sprzedaży, a tym samym prawo do zwrotu towaru.) Wszystkie produkty medyczne firmy Lipoelastic (biustonosze pooperacyjne, kompresujące, pasy, opaski, ubrania kompresujące po liposukcji itp.), muszą być dobierane na podstawie tabeli rozmiarów.

Prosimy o dokładne wykonanie pomiarów i przemyślany wybór rozmiaru.

Sprawdź ofertę sklepu internetowego pinkbra.pl

W naszym sklepie znajdziesz również inne produkty wspierające rekonwalescencję po zabiegach i operacjach. Sprawdź:

Proponujemy tylko produkty od renomowanych producentów. Zachęcamy do zakupów.

Pinkbra to sklep z bielizną pooperacyjną, będącą istotnym elementem w procesie regeneracji i gojenia się ran po operacjach piersi. Oferujemy biustonosze pooperacyjne po mastektomii, zabiegach oszczędzających, staniki po rekonstrukcji piersi, bieliznę medyczną po chirurgii plastycznej - powiększeniu lub zmniejszeniu piersi, po operacjach onkoplastycznych oraz po liposukcji.  

Nasz sklep wyróżnia się szerokim asortymentem bielizny pooperacyjnej renomowanych marek jak Amoena, Lipoelastic, Anita, MedicalZ - liderów w produkcji specjalistycznej bielizny medycznej. W naszej kolekcji znajdziesz także m.in. biustonosze dla Amazonek, staniki sportowe, do spania, biustonosze do radioterapii oraz biustonosze wysoko zabudowane, które pomagają zakryć blizny lub zmiany po radioterapii

Oferowane przez nas biustonosze dla Amazonek zapewniają prawidłowe utrzymanie biustu i prawidłowej sylwetki, wsparcie kręgosłupa oraz wygodę użytkowania u pacjentek po mastektomii. Staniki te wzbogacone są w obustronne kieszonki umożliwiające bezpieczne umiejscowienie protez. W bieliźnie dla Amazonek poczujesz się nie tylko komfortowo, ale również pięknie i kobieco. W Pinkbra możesz wybrać biustonosz dla Amazonek, dopasowany do Twoich potrzeb i estetyki:

 • z usztywnianą miseczką - nadaje krągłości i maskuje drobną asymetrię, stworzony z myślą o długotrwałym komforcie noszenia, 
 • na fiszbinach - podkreśla naturalne kształty, zapewniając doskonałe wsparcie dla protez,
 • wysoko zabudowany - zapewnia wygodę, a jednocześnie zakrywa blizny,
 • luksusowy i elegancki - gładki lub z żakardowymi zdobieniami i kokardkami, idealny dla Amazonek ceniących połączenie elegancji i komfortu,
 • koronkowy - romantyczny i zmysłowy, w którym można poczuć się pięknie, kobieco i pewnie siebie. 

W sklepie Pinkbra znajdziesz także specjalistyczne protezy piersi firmy Amoena dla pacjentek po mastektomii. 

W naszym asortymencie znajduje się również bielizna dla Amazonek dla kobiet i mężczyzn. To bielizna pooperacyjna kompensująca, wywierająca ucisk z zewnątrz na operowaną okolicę. Dzięki temu pomaga zmniejszyć obrzęk, zasinienie i wspomaga krążenie operowanej części ciała. Znajdziesz u nas bieliznę pooperacyjną na różne części ciała, w tym po liposukcji brzucha, pośladków, bioder, ud, kolan czy twarzy. 

Wyciąg z regulaminu:

 1. Klient będący Konsumentem ma prawo odstąpić od umowy sprzedaży bez podania przyczyny, na zasadach opisanych poniżej.
 2. Termin odstąpienia od umowy sprzedaży Towarów wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym Konsument wszedł w posiadanie Towarów.
 3. O odstąpieniu od umowy, Konsument powinien poinformować Sklep drogą elektroniczną lub na formularzu, którego wzór jest załączony do Regulaminu. 
 4. Klienci są zobowiązani skorzystać ze wzoru formularza odstąpienia umowy załączonego na stronie.
 5. Klient odsyła Towar(y) wraz z dowodem zakupu, na adres pocztowy Sprzedawcy - pinkbra.pl 05-070 Sulejówek, ul Podleśna 5, niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformował Sklep o odstąpieniu od umowy.
 6. Klient ponosi koszty zwrotu Towarów.
 7. W przypadku skorzystania przez konsumenta z Ustawowego prawa odstąpienia od Umowy, Sprzedawca dokonuje zwrotu płatności przelewem bankowym.  Zwrot płatności dokonywany jest niezwłocznie, jednak nie później niż w ciągu 14 dni od otrzymania przez Sprzedawcę zwracanego towaru z uwzględnieniem poniższych punktów.
 8. Prawo odstąpienia przysługuje Klientowi wyłącznie w stosunku do Towarów kompletnych, nieuszkodzonych i nieużywanych, posiadających wszystkie metki i elementy zabezpieczające, które umieszczone były na Produkcie w chwili jego objęcia w posiadanie przez Klienta lub wskazaną przez niego osobę trzecią. Klient traci prawo odstąpienia od umowy w przypadku skorzystania z Towaru w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia jego charakteru, cech i funkcjonowania.
 9. W przypadku dostawy Towarów w zapieczętowanym opakowaniu (produkty firmy Lipoelastic (poza biustonoszem PI Premium) oraz biustonosze pooperacyjne firmy Amoena (np. modele: Pamela, Sina, Leyla)), po otwarciu opakowania oraz protezy Amoena i nakładki modelujące Amoena, nie podlegają zwrotom ani wymianie ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higieniczno – epidemiologicznych. (Zgodnie z art. 38 pkt 5 ustawy o prawach konsumenta)
 10. W przypadku wystąpienia konieczności zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta sprzedający dokonana zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.
 11. W przypadku, wykonania płatności online (za pośrednictwem np. Blue Media lub PayU), w celu otrzymania zwrotu, Kupujący jest zobowiązany podać numer rachunku, na który ma nastąpić zwrot środków.
Komentarze (0)

PU Lipoelastic Opaska Po...

129,00 zł
Kolor:
Rozmiar:

Zobacz także