Biustonosz pooperacyjny Anita Valencia 1198 - wysokiej klasy gorset (bez pasa), stanik pooperacyjny

305,00 zł
Brutto

Biustonosz pooperacyjny Anita wskazany jest po operacjach oszczędzających piersi. To obowiązkowy stanik po operacjach plastycznych i rekonstrukcyjnych biustu.

Kolor
Rozmiar
Rozmiar miseczki
Ilość
Dostawa w ciągu 10-12 dni

 

Masz pytania - napisz na czacie lub zadzwoń 699-714-530

 

Bezpłatna dostawa powyżej 100zł

 

Profesjonalna pomoc przy doborze bielizny

  Kontakt telefoniczny

W dniu 26.01 prosimy o kontakt poprzez czat. Kontakt telefoniczny może być utrudniony

Biustonosz pooperacyjny uciskowy firmy Anita zapewnia stabilizację biustu, szybsze gojenie się ran, redukcję bólu, a dzięki specjalnemu pasowi kompresującemu (dostępny na innej aukcji) zapobiega przemieszczaniu się ewentualnych implantów. Stanik pooperacyjny Anita Valencia pomaga w odciążaniu kanałów spływu chłonki.

Biustonosz pooperacyjny Anita - materiał i wykonanie

  • Gorset jest wykonany z miękkiej tkaniny z wysoką zawartością bawełny (60%) i może być ubrany bezpośrednio na stole operacyjnym przez personel medyczny.
  • Gorset powinien być używany przez pierwsze 3 miesiące po operacji.
  • Ramiączka regulowane wielostopniowo zapięciem na rzep. Uprzednie zapięcie na haftki ułatwia późniejsze zapięcie zamka błyskawicznego. Szeroki, elastyczny pas od wewnętrznej strony wykończony jest bawełną.

Stanik pooperacyjny Anita Valencia - wskazania i sposób działania

Biustonosz uciskowy stosuje się po operacji oszczędzającej piersi, a także po operacjach plastycznych i rekonstrukcyjnych biustu.

Zadaniem biustonosza pooperacyjnego Anita jest optymalna stabilizacja i unieruchomienie biustu po wszystkich zabiegach chirurgii plastycznej. Przyspiesza proces gojenia, dzięki kontrolowanemu uciskowi w obszarze blizny oraz odciąża kanały spływu chłonki.

W Sklepie Pinkbra oferujemy biustonosze po mastektomii i biustonosze dla Amazonek. Pomagamy dobrać odpowiedni rozmiar i rodzaj stanika do potrzeb pacjentki.


Specyficzne kody

EAN13
4009706500247

Zobacz także

chat Komentarze (0)