Laetitia Revee - Biustonosz Pooperacyjny Nowość Po Operacjach Powiększania i Rekonstrukcji Piersi

285,00 zł
Dostawa 1-2 dni
Osoby oglądające ten produkt 1

Revee to nowoczesna włoska marka specjalizująca się w produkcji bielizny pooperacyjnej po zabiegach plastycznych, rekonstrukcyjnych oraz estetycznych. Wszystkie produkty zostały zaprojektowane we współpracy światowej klasy chirurgów plastycznych i wyprodukowane w Europie według najlepszych standardów.

8051122402809
Pośpiesz się! Tylko 2 szt. w magazynie!
Kolor: Biały
 • Beżowy
 • Biały
 • Czarny
 • Pudrowy róż
Rozmiar: S
Ostatnie sztuki w magazynie

Biustonosz Laetitia marki Revee to nowoczesny biustonosz pooperacyjny. Rozmiar dobiera się na podstawie obwodu po biustem, miseczki same dopasują się do wielkości piersi. Idealny po zabiegach, powiększenia, pomniejszenia biustu, operacjach rekonstrukcyjnych, wymianie implantów, mastopeksji oraz operacjach kardiologicznych.

Laetitia to nowoczesny włoski biustonosz, który ma szerokie zastosowanie po operacjach plastycznych i rekonstrukcyjnych piersi. Biustonosz posiada 3 stopniową regulację zapięcia z przodu oraz 4 stopniową regulację zapięcia ramiączek. Na plecach zastosowana została przewiewna tkanina. Pas pod biustem szerokości 4.5 cm dodatkowo podtrzymuje biust. Szwy zewnętrzne, aby nie podrażniać piersi. Nowoczesna tkanina, z której został wykonany ma właściwości szybkoschnące. Biustonosz został zaprojektowany we współpracy z chirurgami.

Skład: 74% poliamid, 26% elastan Tkanina użyta do produkcji biustonosza jest hipoalergiczna, nie-cytotoksyczna oraz nie zawiera lateksu.

Pas kompresujący do kupienia osobno.

UWAGA - PRODUKT MEDYCZNY - NIE MA MOŻLIWOŚCI WYMIANY ANI ZWROTU. (Zgodnie z art. 38 pkt 5 ustawy o prawach konsumenta, w przypadku otwarcia zapieczętowanego opakowania wyłączone zostanie prawo odstąpienia od umowy sprzedaży, a tym samym prawo do zwrotu towaru.) Wszystkie produkty medyczne firmy Revee (biustonosze pooperacyjne, kompresujące, pasy, ubrania kompresujące po liposukcji itp.), muszą być dobierane na podstawie tabeli rozmiarów. Prosimy o dokładne wykonanie
pomiarów i przemyślany wybór rozmiaru.

Uwaga: tabele rozmiarów modelu Julie, Elodie oraz Laetitia różnią się od siebie, prosimy o rozważne dobieranie rozmiaru.

Pinkbra to sklep z bielizną pooperacyjną, będącą istotnym elementem w procesie regeneracji i gojenia się ran po operacjach piersi. Oferujemy biustonosze pooperacyjne po mastektomii, zabiegach oszczędzających, staniki po rekonstrukcji piersi, bieliznę medyczną po chirurgii plastycznej - powiększeniu lub zmniejszeniu piersi, po operacjach onkoplastycznych oraz po liposukcji.  

Nasz sklep wyróżnia się szerokim asortymentem bielizny pooperacyjnej renomowanych marek jak Amoena, Lipoelastic, Anita, MedicalZ - liderów w produkcji specjalistycznej bielizny medycznej. W naszej kolekcji znajdziesz także m.in. biustonosze dla Amazonek, staniki sportowe, do spania, biustonosze do radioterapii oraz biustonosze wysoko zabudowane, które pomagają zakryć blizny lub zmiany po radioterapii

 Wyciąg z regulaminu:

 1. Klient będący Konsumentem ma prawo odstąpić od umowy sprzedaży bez podania przyczyny, na zasadach opisanych poniżej.
 2. Termin odstąpienia od umowy sprzedaży Towarów wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym Konsument wszedł w posiadanie Towarów.
 3. O odstąpieniu od umowy, Konsument powinien poinformować Sklep drogą elektroniczną lub na formularzu, którego wzór jest załączony do Regulaminu. 
 4. Klienci są zobowiązani skorzystać ze wzoru formularza odstąpienia umowy załączonego na stronie.
 5. Klient odsyła Towar(y) wraz z dowodem zakupu, na adres pocztowy Sprzedawcy - pinkbra.pl 05-070 Sulejówek, ul Podleśna 5, niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformował Sklep o odstąpieniu od umowy.
 6. Klient ponosi koszty zwrotu Towarów.
 7. W przypadku skorzystania przez konsumenta z Ustawowego prawa odstąpienia od Umowy, Sprzedawca dokonuje zwrotu płatności przelewem bankowym.  Zwrot płatności dokonywany jest niezwłocznie, jednak nie później niż w ciągu 14 dni od otrzymania przez Sprzedawcę zwracanego towaru z uwzględnieniem poniższych punktów.
 8. Prawo odstąpienia przysługuje Klientowi wyłącznie w stosunku do Towarów kompletnych, nieuszkodzonych i nieużywanych, posiadających wszystkie metki i elementy zabezpieczające, które umieszczone były na Produkcie w chwili jego objęcia w posiadanie przez Klienta lub wskazaną przez niego osobę trzecią. Klient traci prawo odstąpienia od umowy w przypadku skorzystania z Towaru w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia jego charakteru, cech i funkcjonowania.
 9. W przypadku dostawy Towarów w zapieczętowanym opakowaniu (produkty firmy Lipoelastic (poza biustonoszem PI Premium), biustonosze pooperacyjne firmy Amoena (np. modele: Pamela, Sina, Leyla) oraz protezy a także preparaty na blizny firm Amoena, Lipoelastic, Regima, Revee po otwarciu opakowania nie podlegają zwrotom ani wymianie ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higieniczno – epidemiologicznych. (Zgodnie z art. 38 pkt 5 ustawy o prawach konsumenta)
 10. W przypadku wystąpienia konieczności zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta sprzedający dokonana zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.
 11. W przypadku, wykonania płatności online (za pośrednictwem np. Blue Media lub PayU), w celu otrzymania zwrotu, Kupujący jest zobowiązany podać numer rachunku, na który ma nastąpić zwrot środków.

Komentarze (0)

Laetitia Revee - Biustonosz...

285,00 zł
Kolor:
Rozmiar:

Zobacz także