Sigvaris Biustonosz Pooperacyjny Na Drugi Etap Po Operacji

310,00 zł
Osoby oglądające ten produkt 1

Biustonosz pooperacyjny do stosowania po 6 tygodniach od operacji

Rozmiar: S
Wysyłka w 1-4 dni robocze

Sigvaris Aesthetic Medical Care BRA II

Odzież uciskowa – Biustonosz

PRZEWIDZIANE ZASTOSOWANIE:

Wyrób medyczny o działaniu uciskowo-stabilizującym oraz wspomagającym proces gojenia, przeznaczony do stosowania bezpośrednio po zabiegach chirurgii plastycznej, estetycznej
i rekonstrukcyjnej i/lub w okresie rekonwalescencji pozabiegowej zgodnie ze wskazaniami lekarza.

Wskazania:

 • w drugim etapie rekonwalescencji pozabiegowej (po 6 tygodniach od zabiegu) po operacjach piersi – powiększenie, zmniejszenie, podniesienie i rekonstrukcje piersi

 • w drugim etapie rekonwalescencji pozabiegowej (po 6 tygodniach od zabiegu) po innych operacjach piersi kobiecych

Przeciwwskazania:

 • choroby obturacyjne i restrykcyjne układu oddechowego, stany zmniejszonej objętości oddechowej oraz zmniejszonej wydolności oddechowej

 • zaburzenie gojenia rany piersi, rozejście rany operacyjnej na klatce piersiowej

 • zmiany skórne z zakażeniem skóry okolicy piersi i klatki piersiowej

 • ostre stany zapalne skóry, tkanki podskórnej lub mięśni

 • znacznego stopnia niedokrwienia obszaru użycia odzieży

 • stwierdzona alergia na składniki zawarte w wyrobach uciskowych

SPOSÓB ZAKŁADANIA:

Przed pierwszym użyciem produktu zaleca się jego wypranie.

 1. Rozpiąć haftki.

 2. Założyć wyrób, przekładając ręce przez dedykowane otwory, obejmując klatkę piersiową tak, aby zapięcie na haftki znajdowało się z przodu.

 3. Zapiąć haftki

 4. Naciągnąć wyrób w dół chwytając za dolną taśmę wykończeniową.

 5. Wyregulować ramiączka oraz taśmy nad miseczkami za pomocą przesuwanych regulatorów

KOLOR: Czarny

ROZMIAR

OBWÓD KLATKI PIERSIOWEJ

S

88 - 94 cm

M

95 - 101 cm

L

102 - 108 cm

XL

109 - 115 cmINFORMACJA NT. WSTĘPNEGO PRZYGOTOWANIA WYROBU: Zaleca się wypranie wyrobu przed pierwszym użyciem

KONSERWACJA: Prać w woreczku do prania; przed praniem zapiąć rzepy, wyjąć stalki (jeśli występują).

58% Poliamid, 24% Elastan, 18% Poliester

Pinkbra to sklep z bielizną pooperacyjną, będącą istotnym elementem w procesie regeneracji i gojenia się ran po operacjach piersi. Oferujemy biustonosze pooperacyjne po mastektomii, zabiegach oszczędzających, staniki po rekonstrukcji piersi, bieliznę medyczną po chirurgii plastycznej - powiększeniu lub zmniejszeniu piersi, po operacjach onkoplastycznych oraz po liposukcji.  

Nasz sklep wyróżnia się szerokim asortymentem bielizny pooperacyjnej renomowanych marek jak Amoena, Lipoelastic, Anita, MedicalZ - liderów w produkcji specjalistycznej bielizny medycznej. W naszej kolekcji znajdziesz także m.in. biustonosze dla Amazonek, staniki sportowe, do spania, biustonosze do radioterapii oraz biustonosze wysoko zabudowane, które pomagają zakryć blizny lub zmiany po radioterapii

Oferowane przez nas biustonosze dla Amazonek zapewniają prawidłowe utrzymanie biustu i prawidłowej sylwetki, wsparcie kręgosłupa oraz wygodę użytkowania u pacjentek po mastektomii. Staniki te wzbogacone są w obustronne kieszonki umożliwiające bezpieczne umiejscowienie protez. W bieliźnie dla Amazonek poczujesz się nie tylko komfortowo, ale również pięknie i kobieco. W Pinkbra możesz wybrać biustonosz dla Amazonek, dopasowany do Twoich potrzeb i estetyki:

 • z usztywnianą miseczką - nadaje krągłości i maskuje drobną asymetrię, stworzony z myślą o długotrwałym komforcie noszenia, 
 • na fiszbinach - podkreśla naturalne kształty, zapewniając doskonałe wsparcie dla protez,
 • wysoko zabudowany - zapewnia wygodę, a jednocześnie zakrywa blizny,
 • luksusowy i elegancki - gładki lub z żakardowymi zdobieniami i kokardkami, idealny dla Amazonek ceniących połączenie elegancji i komfortu,
 • koronkowy - romantyczny i zmysłowy, w którym można poczuć się pięknie, kobieco i pewnie siebie. 

W sklepie Pinkbra znajdziesz także specjalistyczne protezy piersi firmy Amoena dla pacjentek po mastektomii. 

W naszym asortymencie znajduje się również bielizna dla Amazonek dla kobiet i mężczyzn. To bielizna pooperacyjna kompensująca, wywierająca ucisk z zewnątrz na operowaną okolicę. Dzięki temu pomaga zmniejszyć obrzęk, zasinienie i wspomaga krążenie operowanej części ciała. Znajdziesz u nas bieliznę pooperacyjną na różne części ciała, w tym po liposukcji brzucha, pośladków, bioder, ud, kolan czy twarzy. 

 Wyciąg z regulaminu:

 1. Klient będący Konsumentem ma prawo odstąpić od umowy sprzedaży bez podania przyczyny, na zasadach opisanych poniżej.
 2. Termin odstąpienia od umowy sprzedaży Towarów wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym Konsument wszedł w posiadanie Towarów.
 3. O odstąpieniu od umowy, Konsument powinien poinformować Sklep drogą elektroniczną lub na formularzu, którego wzór jest załączony do Regulaminu. 
 4. Klienci są zobowiązani skorzystać ze wzoru formularza odstąpienia umowy załączonego na stronie.
 5. Klient odsyła Towar(y) wraz z dowodem zakupu, na adres pocztowy Sprzedawcy - pinkbra.pl 05-070 Sulejówek, ul Podleśna 5, niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformował Sklep o odstąpieniu od umowy.
 6. Klient ponosi koszty zwrotu Towarów.
 7. W przypadku skorzystania przez konsumenta z Ustawowego prawa odstąpienia od Umowy, Sprzedawca dokonuje zwrotu płatności przelewem bankowym.  Zwrot płatności dokonywany jest niezwłocznie, jednak nie później niż w ciągu 14 dni od otrzymania przez Sprzedawcę zwracanego towaru z uwzględnieniem poniższych punktów.
 8. Prawo odstąpienia przysługuje Klientowi wyłącznie w stosunku do Towarów kompletnych, nieuszkodzonych i nieużywanych, posiadających wszystkie metki i elementy zabezpieczające, które umieszczone były na Produkcie w chwili jego objęcia w posiadanie przez Klienta lub wskazaną przez niego osobę trzecią. Klient traci prawo odstąpienia od umowy w przypadku skorzystania z Towaru w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia jego charakteru, cech i funkcjonowania.
 9. W przypadku dostawy Towarów w zapieczętowanym opakowaniu (produkty firmy Lipoelastic (poza biustonoszem PI Premium), biustonosze pooperacyjne firmy Amoena (np. modele: Pamela, Sina, Leyla) oraz protezy a także preparaty na blizny firm Amoena, Lipoelastic, Regima po otwarciu opakowania nie podlegają zwrotom ani wymianie ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higieniczno – epidemiologicznych. (Zgodnie z art. 38 pkt 5 ustawy o prawach konsumenta)
 10. W przypadku wystąpienia konieczności zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta sprzedający dokonana zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.
 11. W przypadku, wykonania płatności online (za pośrednictwem np. Blue Media lub PayU), w celu otrzymania zwrotu, Kupujący jest zobowiązany podać numer rachunku, na który ma nastąpić zwrot środków.
Komentarze (0)

Sigvaris Biustonosz...

310,00 zł
Rozmiar:

Zobacz także