Revee Body 1352 Czarny Idealny Po Liposukcji Brzucha I Operacjach Brzucha

389,00 zł
Osoby oglądające ten produkt 1

Revee Body 1352 jest zalecany po liposukcji powłok brzusznych, po zabiegach chirurgicznych brzucha, oraz liposukcji brzucha i pleców.

Sprawdza się także operacjach plastycznych, po ciąży, jak również po porodzie przez cięcie cesarskie.

Kolor – czarny i beżowy

8051122401581
Pośpiesz się! Tylko 1 szt. w magazynie!
Kolor: Czarny
 • Czarny
Rozmiar: M
Ostatnie sztuki w magazynie

 Bestseller:

1352 – Revee Body po liposukcji jest zalecane w pierwszej fazie pooperacyjnej po operacjach i zabiegach chirurgii plastycznej dotyczącej powłok brzusznych, a także  liposukcji brzucha, pośladków oraz bioder, pas pooperacyjny. Odpowiednie również do noszenia po porodzie przez cesarskie cięcie oraz modelowaniu sylwetki po ciąży.

Body posiada wzmocnioną kompresję w części brzusznej. Zapięcie centralnie z przodu jest od wewnątrz zakryte materiałem tak, aby nie podrażniać skóry. Pod suwakiem znajdują się haftki, ułatwiające zapięcie suwaka. Szelki zapobiegają ewentualnemu zsuwaniu lub rolowaniu górnej części ubrania. Szelki można zapinać po bokach lub centralnie na środku body.

Skład materiału: 74% POLAMID, 26% ELASTAN.

Wszystkie tkaniny wykorzystywane przez markę Revee posiadają certyfikaty, potwierdzające, że są one hipoalergiczne i nie zawierają lateksu.

Nie należy stosować produktu, który był wcześniej używany przez innego pacjenta. Może to mieć negatywny wpływ na kompresję z powodu wcześniejszego użycia lub innej sylwetki, niwelując cele terapeutyczne produktu.


Pinkbra to sklep z bielizną pooperacyjną, będącą istotnym elementem w procesie regeneracji i gojenia się ran po operacjach piersi. Oferujemy biustonosze pooperacyjne po mastektomii, zabiegach oszczędzających, staniki po rekonstrukcji piersi, bieliznę medyczną po chirurgii plastycznej - powiększeniu lub zmniejszeniu piersi, po operacjach onkoplastycznych oraz po liposukcji.  

Nasz sklep wyróżnia się szerokim asortymentem bielizny pooperacyjnej renomowanych marek jak Amoena, Lipoelastic, Anita, MedicalZ - liderów w produkcji specjalistycznej bielizny medycznej. W naszej kolekcji znajdziesz także m.in. biustonosze dla Amazonek, staniki sportowe, do spania, biustonosze do radioterapii oraz biustonosze wysoko zabudowane, które pomagają zakryć blizny lub zmiany po radioterapii

W naszym asortymencie znajduje się również bielizna dla Amazonek dla kobiet i mężczyzn. To bielizna pooperacyjna kompensująca, wywierająca ucisk z zewnątrz na operowaną okolicę. Dzięki temu pomaga zmniejszyć obrzęk, zasinienie i wspomaga krążenie operowanej części ciała. Znajdziesz u nas bieliznę pooperacyjną na różne części ciała, w tym po liposukcji brzucha, pośladków, bioder, ud, kolan czy twarzy. 

 Wyciąg z regulaminu:

 1. Klient będący Konsumentem ma prawo odstąpić od umowy sprzedaży bez podania przyczyny, na zasadach opisanych poniżej.
 2. Termin odstąpienia od umowy sprzedaży Towarów wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym Konsument wszedł w posiadanie Towarów.
 3. O odstąpieniu od umowy, Konsument powinien poinformować Sklep drogą elektroniczną lub na formularzu, którego wzór jest załączony do Regulaminu. 
 4. Klienci są zobowiązani skorzystać ze wzoru formularza odstąpienia umowy załączonego na stronie.
 5. Klient odsyła Towar(y) wraz z dowodem zakupu, na adres pocztowy Sprzedawcy - pinkbra.pl 05-070 Sulejówek, ul Podleśna 5, niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformował Sklep o odstąpieniu od umowy.
 6. Klient ponosi koszty zwrotu Towarów.
 7. W przypadku skorzystania przez konsumenta z Ustawowego prawa odstąpienia od Umowy, Sprzedawca dokonuje zwrotu płatności przelewem bankowym.  Zwrot płatności dokonywany jest niezwłocznie, jednak nie później niż w ciągu 14 dni od otrzymania przez Sprzedawcę zwracanego towaru z uwzględnieniem poniższych punktów.
 8. Prawo odstąpienia przysługuje Klientowi wyłącznie w stosunku do Towarów kompletnych, nieuszkodzonych i nieużywanych, posiadających wszystkie metki i elementy zabezpieczające, które umieszczone były na Produkcie w chwili jego objęcia w posiadanie przez Klienta lub wskazaną przez niego osobę trzecią. Klient traci prawo odstąpienia od umowy w przypadku skorzystania z Towaru w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia jego charakteru, cech i funkcjonowania.
 9. W przypadku dostawy Towarów w zapieczętowanym opakowaniu (produkty firmy Lipoelastic (poza biustonoszem PI Premium), biustonosze pooperacyjne firmy Amoena (np. modele: Pamela, Sina, Leyla) oraz protezy a także preparaty na blizny firm Amoena, Lipoelastic, Regima po otwarciu opakowania nie podlegają zwrotom ani wymianie ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higieniczno – epidemiologicznych. (Zgodnie z art. 38 pkt 5 ustawy o prawach konsumenta)
 10. W przypadku wystąpienia konieczności zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta sprzedający dokonana zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.
 11. W przypadku, wykonania płatności online (za pośrednictwem np. Blue Media lub PayU), w celu otrzymania zwrotu, Kupujący jest zobowiązany podać numer rachunku, na który ma nastąpić zwrot środków.

Komentarze (0)

Revee Body 1352 Czarny...

389,00 zł
Kolor:
Rozmiar:

Zobacz także