Jak długo nosić pas pooperacyjny po operacji piersi?
Jak długo nosić pas operacyjny? To pytanie, które często zadają pacjentki po operacji biustu. Pasy kompensacyjne, podobnie jak specjalistyczne biustonosze są istotnym elementem w okresie po operacjach rekonstrukcyjnych i plastycznych piersi. Dlaczego są tak ważne, jak długo je nosić i na co zwracać uwagę, kupując pasy pooperacyjne? 
Czytaj więcej
Powrót do aktywności fizycznej po mastektomii
Powrót do aktywności fizycznej po mastektomii jest ważny z wielu powodów: sprzyja lepszemu samopoczuciu i gojeniu się operowanego miejsca, zmniejsza zmęczenie, poprawia sprawność i wydolność. Co więcej, systematyczna aktywność sportowa po mastektomii może zmniejszyć ryzyko ponownego wystąpienia choroby nowotworowej. O czym warto pamiętać przed powrotem do ćwiczeń po operacji oraz jak wybrać biustonosz sportowy dla Amazonek?
Czytaj więcej
Bielizna po liposukcji - jaką wybrać?
Ogromny wpływ na pozytywny efekt zabiegu liposukcji ma postępowanie po jego wykonaniu. Istotnym elementem jest bielizna po liposukcji - jaką wybrać, by cieszyć się doskonałymi efektami estetycznymi po zabiegu odsysania tkanki tłuszczowej, a jednocześnie zapewnić sobie komfort, mniejszy obrzęk i przyspieszyć gojenie się operowanego miejsca?
Czytaj więcej

Jaki biustonosz po mastektomii?

     Komentarze 0  Wyświetlenia 111
Jaki biustonosz po mastektomii?
Mastektomia jest zabiegiem usunięcia piersi, która dla kobiet wiąże się często z traumatycznym przeżyciem zarówno fizycznym, jak i psychicznym. Wiele kobiet zastanawia się, jaki biustonosz po mastektomii wybrać (a także po rekonstrukcji piersi i zabiegach oszczędzających piersi), by zwiększyć komfort, a jednocześnie przyspieszyć gojenie się ran pooperacyjnych. Sprawdź nasz poradnik. 
Czytaj więcej