Jak dobrać biustonosz sportowy dla amazonek?
Właściwie dobrany biustonosz sportowy dla Amazonek ułatwia powrót do aktywności po operacji. O tym, że sport jest zdrowy, nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Dobór ćwiczeń i ich intensywność trzeba oczywiście skonsultować z lekarzem specjalistą, aby nie przeciążyć organizmu i nie zaszkodzić procesowi rehabilitacji. W artykule powiemy, jaki biustonosz sportowy wybrać i dlaczego warto uprawiać sport po operacji mastektomii.
Czytaj więcej
Plastry silikonowe na blizny pooperacyjne - jakie wybrać?
Silikon to substancja na bazie krzemu, która od lat stosowana jest w medycynie m.in. w lekach i opatrunkach. Jakie wybrać plastry silikonowe, które pomagają zmniejszyć widoczność blizn pooperacyjnych i wspomagają ich leczenie? Podpowiadamy, jakie właściwości mają plastry silikonowe, jak ich używać, gdzie kupić i dlaczego warto stosować je w terapii leczenia blizn.
Czytaj więcej
Czy posiadasz odpowiedni biustonosz pooperacyjny?
Bielizna pooperacyjna jest jednym z najważniejszych elementów w okresie pozabiegowym. Czy posiadasz odpowiedni biustonosz pooperacyjny? Bez względu na to, czy jesteś po zabiegu usunięcia piersi, powiększania implantami, podniesienia piersi czy zmniejszenia biustu, sprawdź nasze wskazówki i wybierz stanik, który ochroni i zabezpieczy wrażliwe po operacji piersi, przyspieszy gojenie się ran i pomoże zmniejszyć widoczność blizn.
Czytaj więcej
Jak dobrać kostium kąpielowy po operacji piersi
Wiele pacjentek po mastektomii, zastanawia się, jak dobrać kostium kąpielowy po operacji piersi. Stroje kąpielowe dla Amazonek, podobnie jak codzienna bielizna dla kobiet po mastektomii, powinny być starannie dobrane. Kostiumy powinny zwiększyć poczucie komfortu i pewności siebie ubranej w nie kobiety. Warto też zadbać o 100% dopasowanie stroju kąpielowego do biustu i krycie protezy. Podpowiadamy, na co zwracać uwagę wybierając kostium kąpielowy
Czytaj więcej
Co na Blizny Pooperacyjne? - Praktyczne porady
Blizny powstają na skutek przerwania ciągłości skóry i dla wielu posiadających je osób są źródłem kompleksów. Co najlepiej pomoże na blizny? Obecnie w sklepach dostępnych jest wiele preparatów, które pomagają w leczeniu tego rodzaju niedoskonałości. Wśród nich wymienić można maści, kremy, żele oraz plastry silikonowe. Zachęcamy do lektury naszego tekstu, jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej na temat tego, w jaki sposób możemy zadbać o blizny.
Czytaj więcej
Showing 1 do 5 of 11 (1 Pages)