Marki

Bielizna po liposukcji

Bielizna dla Amazonek to nie jedyna specjalistyczna bielizna medyczna w Pinkbra. W naszym asortymencie znajduje się też uciskowa bielizna po liposukcji, niezbędna po operacjach odsysania tkanki tłuszczowej z różnych partii ciała. Pomaga w okresie rekonwalescencji i późniejszym leczeniu, zmniejszając ból i obrzęki oraz wpływając na pozytywny efekt pooperacyjny. 

Aktywne filtry

Dla kogo przeznaczona jest bielizna po liposukcji? 

Bielizna pooperacyjna po liposukcji to specjalistyczna bielizna kompresująca - uciskowa, stworzona z myślą o pacjentach po zabiegach liposukcji, zwanych potocznie odsysaniem tłuszczu. Proponujemy wysokiej jakości bieliznę po liposukcji dla kobiet i mężczyzn na różne partie ciała w tym na brzuch, uda, pośladki, twarz czy biodra. W bogatym asortymencie Pinkbra.pl znajduje się bielizna po liposukcji przeznaczona zarówno do noszenia tuż po operacji, jak i w kolejnych tygodniach po zabiegu. 

Jakie zalety ma bielizna uciskowa pooperacyjna? 

  • Zmniejsza obrzęki, siniaki i blizny po zabiegu liposukcji.
  • Redukuje ból pooperacyjny. 
  • Wygładza skórę w operowanym miejscu i zmniejsza jej podatność na rozciąganie. 
  • Poprzez odpowiedni stopień kompresji wpływa na lepsze gojenie się rany.
  • Utrwala zamierzony efekt pooperacyjny.

Bielizna pooperacyjna - sklep online Pinkbra.pl

Nasz sklep z bielizną online oferuje bieliznę renomowanych marek jak Amoena i Lipoelastic, wykonaną z delikatnych dla skóry, oddychających materiałów zapewniających doskonały komfort noszenia. W Pinkbra.pl zamówisz bieliznę po liposukcji bez wychodzenia z domu. Zapewniamy atrakcyjne ceny oraz profesjonalną pomoc w odpowiednim doborze bielizny do specyficznych potrzeb pacjentów. Oferujemy bieliznę po liposukcji o różnych kolorach i modelach, które dopasujesz do swoich preferencji. W naszym asortymencie znajdują się również specjalistyczne biustonosze po operacji biustu, po mastektomii oraz bielizna dla Amazonek.