Marki

Biustonosze pooperacyjne

Specjalistyczne biustonosze po mastektomii i operacji oszczędzającej są istotnym elementem powrotu do sprawności po przebytych zabiegach. Pacjentki znajdą u nas staniki pooperacyjne: po rekonstrukcji piersi protezami lub ekspanderami, po powiększeniu lub pomniejszeniu piersi, po operacjach onkoplastycznych, a także po innych operacjach i zabiegach w obrębie klatki piersiowej.

Aktywne filtry

Jakie korzyści mają biustonosze pooperacyjne?

Biustonosze po operacji biustu są zalecane przez specjalistów z wielu powodów: 

  • pomagają w gojeniu się tkanek w operowanym miejscu, zmniejszają obrzęk i zasinienie i przeciwdziałają stanom zapalnym,
  • stabilnie podtrzymują i unieruchamiają biust, pomagając w utrzymaniu prawidłowej postawy,
  • pomagają uzyskać pozytywny efekt pooperacyjny, 
  • pomagają pacjentkom zwiększyć pewność siebie i poczuć się pięknie i kobieco. 

Jaki stanik pooperacyjny wybrać? 

Biustonosze kompresyjne to specjalistyczne staniki pooperacyjne, które uciskają operowane miejsce, ułatwiając jego gojenie się. Wybierz stanik zapinany z przodu, który ułatwi Ci jego zakładanie i zdejmowanie w trakcie ograniczonej ruchomości rąk. Biustonosze pooperacyjne powinny mieć szerokie ramiączka, a przy tym być miękkie, przewiewne, wykonane z materiałów przyjaznych dla skóry, niepowodujących obtarć, zapewniających długotrwały komfort noszenia. 

Znajdziesz je w Pinkbra! Oferujemy: 

  • biustonosze pooperacyjne eleganckie, do noszenia na co dzień, jak i sportowe, 
  • stanik uciskowy z pasem,
  • staniki pooperacyjne bez fiszbin, jak i z fiszbinami,
  • staniki ozdobione koronkami, kokardkami, jak i gładkie.

Przekonasz się, że stanik pooperacyjny nie tylko zaspokoi potrzeby medyczne, ale również Twój gust estetyczny - poczujesz się w nim pięknie, kobieco i zmysłowo. W naszej ofercie znajduje się również specjalistyczna bielizna dla Amazonek - zalecana do noszenia po okresie 3 miesięcy od operacji.

Nasz sklep z bielizną pooperacyjną oferuje biustonosze najlepszych cenionych marek jak Amoena, Lipoelastic i Anita. Wyróżnia nas atrakcyjna cena produktów i profesjonalna pomoc w doborze bielizny. W bezstresowej dyskretnej atmosferze pomożemy Ci wybrać odpowiedni biustonosz pooperacyjny i biustonosze dla Amazonek. Łatwo zamówisz je online, bez wychodzenia w domu.