Stanik pooperacyjny Pamela Amoena ZIP-ST-HIGH mocna kompresja

300,00 zł
Osoby oglądające ten produkt 1

Najnowszy model biustonosza pooperacyjnego. NOWOCZESNE MISECZKI - dopasowują się do każdej wielkości biustu.  

Idealny po rekonstrukcji, powiększaniu lub pomniejszaniu piersi oraz po mastektomii i operacjach oszczędzających.

Doskonale sprawdza się w przypadku zabiegów, gdy ostateczny rozmiar piersi może ulec zmianie (ekspandery, płaty LD, DIEP, TRAM, powiększanie, pomniejszanie.

Pas Amoena dostępny do kupienia osobno

4026275446479
Kolor: Biały
 • Biały
 • Czarny
 • Pudrowy róż
Rozmiar: 60/65
Wysyłka 24h

Amoena Pamela to najnowszy model biustonosza pooperacyjnego. Nowoczesne miseczki zastosowane w produkcie dopasowują się do każdej wielkości biustu. Wygodę oraz komfort noszenia gwarantuje wysokiej jakości materiał, który nie podrażnia operowanego miejsca. Stanik pooperacyjny zapewnia mocną kompresję.

Amoena Pamela – nowoczesny biustonosz pooperacyjny

Biustonosz pooperacyjny Amoena idealnie sprawdzi się po:

 • - rekonstrukcji,
 • - powiększaniu piersi,
 • - mastektomii,
 • - operacjach oszczędzających.

Doskonale odpowiada na potrzeby pacjentek, u których wykonano zabiegi, w których ostateczny rozmiar piersi może ulec zmianie (ekspandery, płaty LD, DIEP, TRAM).

Aby przyspieszyć proces rekonwalescencji, dobierz do biustonosza pooperacyjnego pas Amoena. Produkt dostępny do kupienia osobno. Pamiętaj, że zarówno gorset pooperacyjny Amoena, jak i inne produkty powinny być noszone po konsultacji z lekarzem prowadzącym.

Mocna kompresja na operowane miejsce możliwa dzięki Amoena Pamela Bra

Amoena Pamela Bra – najnowszy model biustonosza pooperacyjnego – zapewnia mocną kompresję. Takie rozwiązanie rewelacyjnie sprawdza się po operacjach wszczepienia implantów. Nowy model bezszwowego pooperacyjnego biustonosza kompresyjnego jest wstępnie wysterylizowany i szczelnie zapakowany – gotowy do użycia zaraz po operacji na bloku operacyjnym.

Biustonosz zapewnia wsparcie piersi w różnych częściach dzięki podziałowi na strefy o różnej kompresji. Bezszwowa technologia gwarantuje dokładne i szybkie dopasowanie, dostosowanie do indywidualnego kształtu i wielkości piersi oraz pozwala na szybki dostęp do operowanego miejsca.

Poznaj zalety biustonosza pooperacyjnego Amoena Pamela

Amoena biustonosz pooperacyjny ma wiele zalet, z których warto skorzystać w okresie rekonwalescencji. Szczególnie należy wymienić:

 • - regulowane, szerokie ramiączka zapinane na rzepy, kieszonki na tymczasowe protezy,
 • - specjalne strefy kompresji zapewniają wysokie wsparcie i stabilizację operowanego miejsca,
 • - z przodu zapięcie na suwak umożliwia łatwy dostęp do operowanego miejsca oraz łatwe zakładanie biustonosza,
 • - wyprofilowany anatomicznie, wykonany z najnowocześniejszych materiałów zapewnia optymalne dopasowanie, ucisk oraz pomaga utrzymać implant w odpowiednim miejscu,
 • - unieruchomienie i stabilizacja operowanej piersi dzięki specjalnej strukturze tkaniny w dolnej części miseczki,
 • - rzep na plecach dla dobrego umocowania pasa kompresyjnego dodatkowo unieruchamiającego pierś (pas do kupienia osobno).

Z powodu wyżej wymienionych zalet, biustonosz pooperacyjny Amoena Pamela polecany jest pacjentkom po rekonstrukcji piersi, powiększaniu, podniesieniu, operacjach onkoplastycznych czy mastektomii.

Na wyróżnienie zasługuje również materiał - 98% poliamid, 2% elastan. Produkt nie zawiera lateksu, silikonu i niklu. Starannie dobrana tkanina redukuje podrażnienia skóry i zapewnia komfort użytkowania.

Stanik pooperacyjny Amoena Pamela to produkt medyczny

UWAGA – PRODUKT STERYLNY, DO ZAŁOŻENIA BEZPOŚREDNIO PO OPERACJI – NA BLOKU OPERACYJNYM. PO ROZPAKOWANIU NIE MA MOŻLIWOŚCI ZWROTU. (Zgodnie z art. 38 pkt 5 ustawy o prawach konsumenta, w przypadku otwarcia zapieczętowanego opakowania wyłączone zostanie prawo odstąpienia od umowy sprzedaży, a tym samym prawo do zwrotu towaru). Wszystkie produkty medyczne firmy Amoena (biustonosze pooperacyjne, kompresujące, pasy, ubrania kompresujące po liposukcji, plastyce brzucha itp.), muszą być dobierane na podstawie tabeli rozmiarów.

PROSIMY O DOKŁADNE WYKONANIE AKTUALNYCH POMIARÓW I PRZEMYŚLANY WYBÓR ROZMIARU.

Zobacz inne produkty ze sklepu pinkbra.pl

W naszej ofercie znajdziesz specjalistyczne biustonosze pooperacyjne, dopasowane do potrzeb pacjentek po zabiegach w obszarze klatki piersiowej. W zależności od rodzaju wykonanej operacji proponujemy również biustonosze dla Amazonek oraz biustonosze po mastektomii.

Nie wiesz, który produkt wybrać lub potrzebujesz więcej szczegółowych informacji? Chętnie Ci pomożemy. Zachęcamy do kontaktu i zakupów w naszym sklepie internetowym pinkbra.pl.

Pinkbra to sklep z bielizną pooperacyjną, będącą istotnym elementem w procesie regeneracji i gojenia się ran po operacjach piersi. Oferujemy biustonosze pooperacyjne po mastektomii, zabiegach oszczędzających, staniki po rekonstrukcji piersi, bieliznę medyczną po chirurgii plastycznej - powiększeniu lub zmniejszeniu piersi, po operacjach onkoplastycznych oraz po liposukcji.  

Nasz sklep wyróżnia się szerokim asortymentem bielizny pooperacyjnej renomowanych marek jak Amoena, Lipoelastic, Anita, MedicalZ - liderów w produkcji specjalistycznej bielizny medycznej. W naszej kolekcji znajdziesz także m.in. biustonosze dla Amazonek, staniki sportowe, do spania, biustonosze do radioterapii oraz biustonosze wysoko zabudowane, które pomagają zakryć blizny lub zmiany po radioterapii

Oferowane przez nas biustonosze dla Amazonek zapewniają prawidłowe utrzymanie biustu i prawidłowej sylwetki, wsparcie kręgosłupa oraz wygodę użytkowania u pacjentek po mastektomii. Staniki te wzbogacone są w obustronne kieszonki umożliwiające bezpieczne umiejscowienie protez. W bieliźnie dla Amazonek poczujesz się nie tylko komfortowo, ale również pięknie i kobieco. W Pinkbra możesz wybrać biustonosz dla Amazonek, dopasowany do Twoich potrzeb i estetyki:

 • z usztywnianą miseczką - nadaje krągłości i maskuje drobną asymetrię, stworzony z myślą o długotrwałym komforcie noszenia, 
 • na fiszbinach - podkreśla naturalne kształty, zapewniając doskonałe wsparcie dla protez,
 • wysoko zabudowany - zapewnia wygodę, a jednocześnie zakrywa blizny,
 • luksusowy i elegancki - gładki lub z żakardowymi zdobieniami i kokardkami, idealny dla Amazonek ceniących połączenie elegancji i komfortu,
 • koronkowy - romantyczny i zmysłowy, w którym można poczuć się pięknie, kobieco i pewnie siebie. 

W sklepie Pinkbra znajdziesz także specjalistyczne protezy piersi firmy Amoena dla pacjentek po mastektomii. 

Wyciąg z regulaminu:

 1. Klient będący Konsumentem ma prawo odstąpić od umowy sprzedaży bez podania przyczyny, na zasadach opisanych poniżej.
 2. Termin odstąpienia od umowy sprzedaży Towarów wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym Konsument wszedł w posiadanie Towarów.
 3. O odstąpieniu od umowy, Konsument powinien poinformować Sklep drogą elektroniczną lub na formularzu, którego wzór jest załączony do Regulaminu. 
 4. Klienci są zobowiązani skorzystać ze wzoru formularza odstąpienia umowy załączonego na stronie.
 5. Klient odsyła Towar(y) wraz z dowodem zakupu, na adres pocztowy Sprzedawcy - pinkbra.pl 05-070 Sulejówek, ul Podleśna 5, niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformował Sklep o odstąpieniu od umowy.
 6. Klient ponosi koszty zwrotu Towarów.
 7. W przypadku skorzystania przez konsumenta z Ustawowego prawa odstąpienia od Umowy, Sprzedawca dokonuje zwrotu płatności przelewem bankowym.  Zwrot płatności dokonywany jest niezwłocznie, jednak nie później niż w ciągu 14 dni od otrzymania przez Sprzedawcę zwracanego towaru z uwzględnieniem poniższych punktów.
 8. Prawo odstąpienia przysługuje Klientowi wyłącznie w stosunku do Towarów kompletnych, nieuszkodzonych i nieużywanych, posiadających wszystkie metki i elementy zabezpieczające, które umieszczone były na Produkcie w chwili jego objęcia w posiadanie przez Klienta lub wskazaną przez niego osobę trzecią. Klient traci prawo odstąpienia od umowy w przypadku skorzystania z Towaru w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia jego charakteru, cech i funkcjonowania.
 9. W przypadku dostawy Towarów w zapieczętowanym opakowaniu (produkty firmy Lipoelastic (poza biustonoszem PI Premium) oraz biustonosze pooperacyjne firmy Amoena (np. modele: Pamela, Sina, Leyla)), po otwarciu opakowania oraz protezy Amoena i nakładki modelujące Amoena, nie podlegają zwrotom ani wymianie ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higieniczno – epidemiologicznych. (Zgodnie z art. 38 pkt 5 ustawy o prawach konsumenta)
 10. W przypadku wystąpienia konieczności zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta sprzedający dokonana zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.
 11. W przypadku, wykonania płatności online (za pośrednictwem np. Blue Media lub PayU), w celu otrzymania zwrotu, Kupujący jest zobowiązany podać numer rachunku, na który ma nastąpić zwrot środków.
Komentarze (0)

Stanik pooperacyjny Pamela...

300,00 zł
Kolor:
Rozmiar:

Zobacz także