Z-Bra Biustonosz Pooperacyjny Bestseller Po Operacjach Plastycznych i Rekonstrukcji

449,00 zł
Osoby oglądające ten produkt 1

Komfortowy biustonosz pooperacyjny ZBra idealnie nadaje się po operacjach rekonstrukcyjnych piersi oraz po powiększaniu i redukcji piersi.

Kolor czarny

Kolor: Czarny
 • Czarny
Rozmiar: 70
Rozmiar miseczki: B
Wysyłka w 1-4 dni robocze

Komfortowy biustonosz pooperacyjny Z-Bra idealnie nadaje się po operacjach rekonstrukcyjnych piersi oraz po powiększaniu i redukcji piersi. Kształt oraz budowa stanika podtrzymuje i wspiera modelowanie operowanej części ciała.

Biustonosz pooperacyjny Z-Bra – specjalistyczny wyrób medyczny

Proponowany przez nasz sklep biustonosz pooperacyjny ZBra® posiada regulowane ramiączka oraz jest wyposażony w praktyczne zapięcie, aby ułatwić zakładanie w okresie po operacji piersi. Biustonosz Z-Bra zapinany jest z przodu, na zamek błyskawiczny. Ramiączka są regulowane, tak aby produkt mógł jak najlepiej dopasować się do ciała.

Biustonosz pooperacyjny Z-bra wykonany jest z materiału CoolMax® dla optymalnego komfortu i przepuszczalności powietrza. Został wzmocniony płaskimi szwami, które nie powodują dyskomfortu.

Pooperacyjny biustonosz uciskowy Z-bra Medical jest idealny po każdej operacji piersi obejmującej redukcje i powiększanie.

Medical Z – poznaj markę, która stworzyła biustonosz pooperacyjny Z-bra

Medical Z to firma z ponad 30-letnim doświadczeniem w produkcji bielizny kompresyjnej (po liposukcjach oraz oparzeniach). Jest ceniona ze względu na wysoką jakość oraz dopasowanie produktów do potrzeb pacjentek po operacjach w danym obszarze ciała.

Wszystkie wyroby są projektowane we Francji, a produkowane w USA.

Pinkbra.pl – sklep internetowy z bielizną pooperacyjną

Biustonosz pooperacyjny Z-bra to nowość w naszym sklepie internetowym. Poza nim znajdziesz u nas również inne produkty od renomowanych i cenionych producentów. Proponujemy specjalistyczne biustonosze pooperacyjne, które mają za zadanie wspierać pacjentki bezpośrednio po operacji oraz w okresie rekonwalescencji. Dostępne są także biustonosze dla Amazonek oraz biustonosze po mastektomii.

Jeśli masz pytania dotyczące naszych produktów lub biustonosza Z-bra Medical – skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci w wyborze odpowiedniej bielizny pooperacyjnej. Pamiętaj jednak, że Twój lekarz prowadzący ma najpełniejszą wiedzę o stanie zdrowia. Do niego także możesz zwrócić się po poradę.

Pinkbra to sklep z bielizną pooperacyjną, będącą istotnym elementem w procesie regeneracji i gojenia się ran po operacjach piersi. Oferujemy biustonosze pooperacyjne po mastektomii, zabiegach oszczędzających, staniki po rekonstrukcji piersi, bieliznę medyczną po chirurgii plastycznej - powiększeniu lub zmniejszeniu piersi, po operacjach onkoplastycznych oraz po liposukcji.  

Nasz sklep wyróżnia się szerokim asortymentem bielizny pooperacyjnej renomowanych marek jak Amoena, Lipoelastic, Anita, MedicalZ - liderów w produkcji specjalistycznej bielizny medycznej. W naszej kolekcji znajdziesz także m.in. biustonosze dla Amazonek, staniki sportowe, do spania, biustonosze do radioterapii oraz biustonosze wysoko zabudowane, które pomagają zakryć blizny lub zmiany po radioterapii

Oferowane przez nas biustonosze dla Amazonek zapewniają prawidłowe utrzymanie biustu i prawidłowej sylwetki, wsparcie kręgosłupa oraz wygodę użytkowania u pacjentek po mastektomii. Staniki te wzbogacone są w obustronne kieszonki umożliwiające bezpieczne umiejscowienie protez. W bieliźnie dla Amazonek poczujesz się nie tylko komfortowo, ale również pięknie i kobieco. W Pinkbra możesz wybrać biustonosz dla Amazonek, dopasowany do Twoich potrzeb i estetyki:

 • z usztywnianą miseczką - nadaje krągłości i maskuje drobną asymetrię, stworzony z myślą o długotrwałym komforcie noszenia, 
 • na fiszbinach - podkreśla naturalne kształty, zapewniając doskonałe wsparcie dla protez,
 • wysoko zabudowany - zapewnia wygodę, a jednocześnie zakrywa blizny,
 • luksusowy i elegancki - gładki lub z żakardowymi zdobieniami i kokardkami, idealny dla Amazonek ceniących połączenie elegancji i komfortu,
 • koronkowy - romantyczny i zmysłowy, w którym można poczuć się pięknie, kobieco i pewnie siebie. 

W sklepie Pinkbra znajdziesz także specjalistyczne protezy piersi firmy Amoena dla pacjentek po mastektomii. 

W naszym asortymencie znajduje się również bielizna dla Amazonek dla kobiet i mężczyzn. To bielizna pooperacyjna kompensująca, wywierająca ucisk z zewnątrz na operowaną okolicę. Dzięki temu pomaga zmniejszyć obrzęk, zasinienie i wspomaga krążenie operowanej części ciała. Znajdziesz u nas bieliznę pooperacyjną na różne części ciała, w tym po liposukcji brzucha, pośladków, bioder, ud, kolan czy twarzy. 

Wyciąg z regulaminu:

 1. Klient będący Konsumentem ma prawo odstąpić od umowy sprzedaży bez podania przyczyny, na zasadach opisanych poniżej.
 2. Termin odstąpienia od umowy sprzedaży Towarów wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym Konsument wszedł w posiadanie Towarów.
 3. O odstąpieniu od umowy, Konsument powinien poinformować Sklep drogą elektroniczną lub na formularzu, którego wzór jest załączony do Regulaminu. 
 4. Klienci są zobowiązani skorzystać ze wzoru formularza odstąpienia umowy załączonego na stronie.
 5. Klient odsyła Towar(y) wraz z dowodem zakupu, na adres pocztowy Sprzedawcy - pinkbra.pl 05-070 Sulejówek, ul Podleśna 5, niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformował Sklep o odstąpieniu od umowy.
 6. Klient ponosi koszty zwrotu Towarów.
 7. W przypadku skorzystania przez konsumenta z Ustawowego prawa odstąpienia od Umowy, Sprzedawca dokonuje zwrotu płatności przelewem bankowym.  Zwrot płatności dokonywany jest niezwłocznie, jednak nie później niż w ciągu 14 dni od otrzymania przez Sprzedawcę zwracanego towaru z uwzględnieniem poniższych punktów.
 8. Prawo odstąpienia przysługuje Klientowi wyłącznie w stosunku do Towarów kompletnych, nieuszkodzonych i nieużywanych, posiadających wszystkie metki i elementy zabezpieczające, które umieszczone były na Produkcie w chwili jego objęcia w posiadanie przez Klienta lub wskazaną przez niego osobę trzecią. Klient traci prawo odstąpienia od umowy w przypadku skorzystania z Towaru w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia jego charakteru, cech i funkcjonowania.
 9. W przypadku dostawy Towarów w zapieczętowanym opakowaniu (produkty firmy Lipoelastic (poza biustonoszem PI Premium) oraz biustonosze pooperacyjne firmy Amoena (np. modele: Pamela, Sina, Leyla)), po otwarciu opakowania oraz protezy Amoena i nakładki modelujące Amoena, nie podlegają zwrotom ani wymianie ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higieniczno – epidemiologicznych. (Zgodnie z art. 38 pkt 5 ustawy o prawach konsumenta)
 10. W przypadku wystąpienia konieczności zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta sprzedający dokonana zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.
 11. W przypadku, wykonania płatności online (za pośrednictwem np. Blue Media lub PayU), w celu otrzymania zwrotu, Kupujący jest zobowiązany podać numer rachunku, na który ma nastąpić zwrot środków.

Komentarze (0)

Z-Bra Biustonosz...

449,00 zł
Kolor:
Rozmiar:
Rozmiar miseczki:

Zobacz także