PI Elite Lipoelastic Najnowszy Biustonosz Pooperacyjny

399,00 zł
Osoby oglądające ten produkt 1

Biustonosz pooperacyjny nowej generacji. 

Miękki, rozciągliwy materiał, nowe, wygodnie zapinane ramiączka EASY-CLIP, bezszwowe, gładkie i formowane termicznie miseczki. 

Rozmiar: 70
Rozmiar miseczki: B/C
Wysyłka w 1-4 dni robocze

Kompresyjny biustonosz pooperacyjny – PI Elite

Biustonosz pooperacyjny nowej generacji.

Biustonosz jest wykończony specjalną technologią clean-cut “gładkie wykończenie” dla maksymalnego komfortu.

pomaga utrzymać implanty piersi w prawidłowej pozycji

pomaga zmniejszyć obrzęk i siniaki

wspomaga krążenie krwi i szybszy proces gojenia

zapobiega możliwej asymetrii piersi

zapewnia poczucie komfortu i pomaga zmniejszyć ból dzięki właściwościom kompresyjnym

Pooperacyjny biustonosz uciskowy PI Elite jest przeznaczony dla kobiet do stosowania podczas opieki pooperacyjnej po zabiegach chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej piersi, takich jak:

Mammaplastyka (powiększenie, zmniejszenie piersi, rekonstrukcja piersi)

Mastopeksja

Rozciągliwy i wygodny materiał PI elite:

odprowadza wilgoć

miękki w dotyku

nieprzezroczysty

odporny na mechacenie

zapewnia ochronę przed promieniowaniem UV

Czarny

Miseczki są formowane termicznie, aby były gładkie, wolne od nierówności i nie uciskały w żadnym miejscu.

Zapięcie z przodu na zamek błyskawiczny pod nim znajdują się różowe haftki, aby ułatwić zapinanie.

Regulowane ramiączka z EASY-CLIP dla łatwego zapinania.

Biustonosz jest wykończony specjalną technologią clean-cut dla maksymalnego komfortu.

Do biustonosza PI elite można dokupić dowolną opaskę uciskową z naszej oferty.

Zawsze należy skonsultować się bezpośrednio z chirurgiem przy zakupie pasa piersiowego i długości czasu noszenia.

Materiał 76% polyamide, 24% elastane 

UWAGA - PRODUKT MEDYCZNY - NIE MA MOŻLIWOŚCI WYMIANY ANI ZWROTU. (Zgodnie z art. 38 pkt 5 ustawy o prawach konsumenta, w przypadku otwarcia zapieczętowanego opakowania wyłączone zostanie prawo odstąpienia od umowy sprzedaży, a tym samym prawo do zwrotu towaru.) Wszystkie produkty medyczne firmy Lipoelastic (biustonosze pooperacyjne, kompresujące, pasy, ubrania kompresujące po liposukcji itp.), muszą być dobierane na podstawie tabeli rozmiarów.

Prosimy o dokładne wykonanie pomiarów i przemyślany wybór rozmiaru.

Pinkbra to sklep z bielizną pooperacyjną, będącą istotnym elementem w procesie regeneracji i gojenia się ran po operacjach piersi. Oferujemy biustonosze pooperacyjne po mastektomii, zabiegach oszczędzających, staniki po rekonstrukcji piersi, bieliznę medyczną po chirurgii plastycznej - powiększeniu lub zmniejszeniu piersi, po operacjach onkoplastycznych oraz po liposukcji.  

Nasz sklep wyróżnia się szerokim asortymentem bielizny pooperacyjnej renomowanych marek jak Amoena, Lipoelastic, Anita, MedicalZ - liderów w produkcji specjalistycznej bielizny medycznej. W naszej kolekcji znajdziesz także m.in. biustonosze dla Amazonek, staniki sportowe, do spania, biustonosze do radioterapii oraz biustonosze wysoko zabudowane, które pomagają zakryć blizny lub zmiany po radioterapii

 Wyciąg z regulaminu:

 1. Klient będący Konsumentem ma prawo odstąpić od umowy sprzedaży bez podania przyczyny, na zasadach opisanych poniżej.
 2. Termin odstąpienia od umowy sprzedaży Towarów wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym Konsument wszedł w posiadanie Towarów.
 3. O odstąpieniu od umowy, Konsument powinien poinformować Sklep drogą elektroniczną lub na formularzu, którego wzór jest załączony do Regulaminu. 
 4. Klienci są zobowiązani skorzystać ze wzoru formularza odstąpienia umowy załączonego na stronie.
 5. Klient odsyła Towar(y) wraz z dowodem zakupu, na adres pocztowy Sprzedawcy - pinkbra.pl 05-070 Sulejówek, ul Podleśna 5, niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformował Sklep o odstąpieniu od umowy.
 6. Klient ponosi koszty zwrotu Towarów.
 7. W przypadku skorzystania przez konsumenta z Ustawowego prawa odstąpienia od Umowy, Sprzedawca dokonuje zwrotu płatności przelewem bankowym.  Zwrot płatności dokonywany jest niezwłocznie, jednak nie później niż w ciągu 14 dni od otrzymania przez Sprzedawcę zwracanego towaru z uwzględnieniem poniższych punktów.
 8. Prawo odstąpienia przysługuje Klientowi wyłącznie w stosunku do Towarów kompletnych, nieuszkodzonych i nieużywanych, posiadających wszystkie metki i elementy zabezpieczające, które umieszczone były na Produkcie w chwili jego objęcia w posiadanie przez Klienta lub wskazaną przez niego osobę trzecią. Klient traci prawo odstąpienia od umowy w przypadku skorzystania z Towaru w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia jego charakteru, cech i funkcjonowania.
 9. W przypadku dostawy Towarów w zapieczętowanym opakowaniu (produkty firmy Lipoelastic (poza biustonoszem PI Premium), biustonosze pooperacyjne firmy Amoena (np. modele: Pamela, Sina, Leyla) oraz protezy a także preparaty na blizny firm Amoena, Lipoelastic, Regima po otwarciu opakowania nie podlegają zwrotom ani wymianie ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higieniczno – epidemiologicznych. (Zgodnie z art. 38 pkt 5 ustawy o prawach konsumenta)
 10. W przypadku wystąpienia konieczności zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta sprzedający dokonana zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.
 11. W przypadku, wykonania płatności online (za pośrednictwem np. Blue Media lub PayU), w celu otrzymania zwrotu, Kupujący jest zobowiązany podać numer rachunku, na który ma nastąpić zwrot środków.

Komentarze (0)

PI Elite Lipoelastic...

399,00 zł
Rozmiar:
Rozmiar miseczki:

Zobacz także